Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,70 / Satış: 5,72
€ EURO → Alış: 6,32 / Satış: 6,34

24 Haziran’da kazanan istikrar olacak

24 Haziran’da kazanan istikrar olacak
  • 19.06.2018
  • 706 kez okundu

Gümrük Ticaret eski Bakanı ve Müsteşar Cenap Aşçı, AK Parti Aksaray Milletvekili ve adayı Mustafa Serdengeçti, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve berberindeki AK Parti heyeti, Sofular ve Çerdiğin Mahallesinde esnafları ziyaret etti.

Yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti teşkilatı, günün büyük bir bölümünü seçim çalışmalarına ayırdı. Çalışma kapsamında ev toplantılarına katılan heyet, iş yerlerini ziyaret ederek esnafların dilek ve temennilerini dinliyor.

Gümrük Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı, Aksaray insanının fedakâr olduğunu söyleyip “Bizim insanımız kendilerine hizmet edenleri asla unutmaz ve yalnız bırakmaz” dedi. Bakanlıkta kapısının herkese açık olduğu sözünü hatırlattı.

24 Haziran tarihinin Türkiye açısından bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Milletvekili Mustafa Serdengeçti, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” sözünü hatırlattı. 24 Haziran tarihinden itibaren, kararların hızlı alınarak birçok bürokrasi engelinin ortadan kalkacağını ve bütün bunların güçlü bir meclis aracılığı ile gerçekleşeceğini ifade etti.

İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray’ın her seçimde olduğu gibi bu seçimde rekor kıracağını söylerken Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı da 24 Haziran’da kazananın istikrar olacağını ifade etti..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ