Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,70 / Satış: 5,72
€ EURO → Alış: 6,32 / Satış: 6,34

Ak heyetten hastaneye yeni yıl ziyareti

Ak heyetten hastaneye yeni yıl ziyareti
  • 01.01.2018
  • 1.308 kez okundu

Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan AK PARTİ heyeti, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine ziyaret ederek yeni yıla çalışarak giren sağlık çalışanlarının yeni yıllarını kutlayıp, hastanede yatarak tedavi olan hastalara da geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ak Heyet hastaneye gelişlerinde, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengizhan Kılıçaslan ve Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Çiğdem Tuncer ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Metin Güzel, Sağlık Bakım hizmetleri Müdürü Ayşe Karanfil, Destek Kalite Hizmetleri Müdürü Şahin Tüysüz, Sağlık-sen Başkanı Rıfat Kaya ile diğer idareciler tarafından karşılandılar.

İlk olarak acil servisi ziyaret eden Milletvekili ve beraberindeki heyet yeni yıla çalışarak giren doktor, hemşire ve yardımcı sağlık personelinin yeni yıllarını kutlarken, hastalarla da tek tek ilgilenip, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Serviste yatan hastaları da ziyaret eden Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan Ak heyet, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengizhan Kılıçaslan ve hastane yönetiminden, hastane hakkında bilgiler aldılar..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ