Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

AK Parti Aksaray heyetinden vatandaşa teşekkür ziyareti

AK Parti Aksaray heyetinden vatandaşa teşekkür ziyareti
  • 20.11.2015
  • 1.096 kez okundu

1 Kasım’da gerçekleştirilen 26. Dönem Milletvekili Seçimi’nde en çok oy alan ilk 5 il arasına giren AK Parti Aksaray Teşkilatı seçimin ardından teşekkür ziyaretlerine başladı..

Seçim öncesi Aksaray’ın bir ucundan diğer ucuna kadar gezerek binlerce insanla görüşen AK Heyet, şimdi de seçmenlere teşekkür ziyaretinde bulunuyor. AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Doç. Dr. Mustafa Serdengeçti, İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri bugün esnaf ve vatandaşları gezerek bir bir teşekkür etti.

ARTIK ÇALIŞMA ZAMANI

Gezilerde vatandaşlarla görüşen Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray’ın 1 Kasım seçiminden rekor bir oyla çıktığını belirterek, vatandaşa sadece sözlü teşekkürle kalmayıp, asıl teşekkürün hizmetlerle yapılacağını söyledi. Türkiye’nin dünyada, Aksaray’ın da Türkiye’de parlayan bir yıldız olacağını ifade eden Aydoğdu, “1 Kasım seçimini sizlerin sayesinde büyük bir rekorla tamamladık. Artık seçim çalışmalarının yerini hizmet çalışmaları alacak. Şimdi kolları sıvadık ve artık çalışma zamanı” dedi.

BİZ ARTIK MİLLETİMİZİN VEKİLİYİZ

Milletvekili Doç. Dr. Mustafa Serdengeçti ise vatandaşlara teşekkür ederek, “Seçim çalışmalarında her yerde söyledim. Önce Allah’ım, sonra da sizler beni bu hizmet görevine getirdiğiniz takdirde tek amacım ülkeme ve Aksaray’ımıza hizmet etmek olacak dedim. Şimdi bunları tekrar söylüyorum. Tek amacım ve gayem partim ve teşkilatım ile hizmet etmek. Biz Ankara’da vakit geçirmeyeceğiz. Çok önemli çalışmalar dışında hep Aksaray’da olacağız, vatandaşlarımızla birlikte olacağız. Her zaman onların sorun ve sıkıntılarını dinleyip çözümler üreteceğiz. Milletvekili isminin hakkını milletin vekili olarak vereceğiz. Aksaray’daki çalışmaların Ankara’daki takipçileri olacağız” şeklinde konuştu.

VATANDAŞIMIZLA BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ

AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay ise teşekkür gezisinde vatandaşlarla yakından ilgilenerek talep ve önerileri dinledi. Aksaray’ın gelişmesi, daha iyi noktalara gelebilmesi ve hızla büyüyen bir il olabilmesi için her kesim vatandaşın önerisinin çok değerli olduğunu belirterek, vatandaşlarla hiçbir zaman bağlarını koparmayacaklarını kaydetti. Birlik ve beraberlik içinde her daim vatandaşla görüşmelerini sürdüreceklerini belirten Başkan Karatay, “Bizim bazı görmediğimizi vatandaş görüyor, bazı bilmediğimizi vatandaşlarımız biliyor. Biz her zaman her şeyi göremeyebiliriz. Bu nedenle vatandaşlarımızı görüş ve önerileri bizim için çok önemli. Bunun bilincinde çalışmalar yaparak Aksaray’ımızı daha iyi yerlere taşıyacağız. Artık çalışma zamanı geldi” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizim sizlerin yapacağı hizmetten şüphemiz yok. Kaldı ki yapmayacak bile olsaydınız bugün seçim sonrası burada bizimle olmazdınız. Biz neyin ne olduğunu biliyoruz. Şimdi sizlerle birlikte bizlerde ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Allah izin verirse birlik ve beraberlik içinde Aksaray’ımızı daha iyi yerlere getireceğinizden kuşkumuz yok. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ