Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,46 / Satış: 5,48
€ EURO → Alış: 6,20 / Satış: 6,22

Ak Parti teşkilatı istişare toplantısında bir araya geldi

Ak Parti teşkilatı istişare toplantısında bir araya geldi
  • 30.06.2018
  • 497 kez okundu

AK Parti Teşkilatları, İl Başkanlığı tarafından organize edilen istişare toplantısında bir araya gelip 24 Haziran Seçim süreci hakkında istişarelerde bulundu.

İstişare Toplantısına, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Grup Başkanvekili ve Milletvekili İlknur İnceöz, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, İlçe ve Beldelerin Belediye Başkanları, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Disiplin Kurulu Üyeleri, İl Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyeleri, Önceki Dönem İl Başkanları ile yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Toplantıda açılış konuşması yapan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “24 Haziran sonrası böyle güzel bir günde bir araya geldikleri için teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Başarını hep beraber sağladığını kaydeden Altınsoy, “Bu başarı hepimizin. Yönetim Kurulu Üyelerimizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, Meclis Üyelerimizle, Mahalle ve Sandık Kurullarımızla hamdolsun bir bütün olduk, çalıştık ve inanarak Aksaray’da sonuca ulaştık. Samimi olduk, Gönül kırmadık ve halkımızın teveccühünü şükürler olsun bizler kazandık. Başarı ve zafer çok şükür yine Davamızın olmuştur. Bu bizim için tabi ki zirve noktası sayılamaz. Ancak Milletvekillerimiz ile İlimizi Meclis’te güçlü şekilde temsil edeceğiz. İşimiz, vaktimizden çok ve kaybedecek zamanımız hiç yok. Bizler yeni yönetim sistemi ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mensupları olarak Hizmet aşkı ile koşmayı, yorulmadan, gece-gündüz demeden çalışmayı şimdi daha da çok kendimize şiar edindik” dedi.

“Artık seçim süreci bitti 24 Haziran’dan itibaren tüm kademelerimizle birlikte insanımıza hizmet için yeniden sıkı bir mesai dönemi başladı. Milletvekillerimiz Ankara’da, bizler ise buradan Memleketimize hizmet için tüm kuvvetimiz, aklımız ve gücümüzle çalışarak hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmaya her zaman gayret edeceğiz. Çünkü onlara teşekkür etmek boynumuzun borcu. Onlar için bir an bile durmayacağız” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise, “Kazanan millî irade olmuştur. Kazanan Türkiye, Türk milleti ve bölgemizdeki tüm mağdurlar ile dünyadaki tüm mazlumlar olmuştur. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde vatandaşımızın huzurunu ve refahını inşallah daha ileriye taşıyacağız. 25 Haziran itibarıyla Türkiye için yeni bir dönem başladı. Bu duygularla adaylarımızın açıklandığı 21 Mayıs tarihinden itibaren dur durak bilmeden çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diyerek sözlerini tamamladı..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ