Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Aksaray Sanayi Ticaret ve Turizm Fuarı

Aksaray Sanayi Ticaret ve Turizm Fuarı
  • 10.05.2016
  • 1.084 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleri ile 26-29 Mayıs tarihleri arasında 2.si yapılacak olan “Aksaray Sanayi Ticaret Ve Turizm Fuarı” nın Tanıtım Çalışmaları hızla devam ediyor..

’nın destekleri ile, 26-29 Mayıs tarihleri arasında 2.si düzenlenecek olan “” Aksaray’da faaliyet gösteren Sanayi ve Ticaret firmalarını, bu firmalara hizmet veren kurum, kuruluş ve işletmeleri bir araya getirecek.

İlk kez 11-14 Haziran 2015’de gerçekleştirilen 1. Aksaray Sanayi, Ticaret ve Turizm Fuarı yoğun bir ilgiyle karşılanmış ve olumlu tepkiler almıştı. Aksaray’ın Sanayisine ve Ticaretine önemli katkılar sağlayacak olan ve 2. Kez düzenlenecek Fuara katılımda bulunacak Firmalar, Potansiyel alıcılar ve hedef kitle ile birebir bağlantı kurabilecek, yüz yüze görüşmelerle hedef kitleye ürünlerini tanıtma ve satış imkanı bulacak.

Aksaray’ın birçok noktasında ve çevre illerde aylar öncesinden afişlerle tanıtımı yapılan Fuar’da Aynı zamanda “Yöresel Ürünler” bölümü de yer alacak olup, Aksaray dışındaki illerden de çok sayıda ziyaretçinin getirilmesi planlanıyor. Aksaray’daki üretici ve bayi konumundaki firmaların büyük ilgi gösterdiği fuara katılım için çok az yer kaldığı belirtildi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ