Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,52 / Satış: 5,55
€ EURO → Alış: 6,26 / Satış: 6,28

Altınsoy, İl Özel İdaresi Genel Sekreterini ziyaret etti

Altınsoy, İl Özel İdaresi Genel Sekreterini ziyaret etti
  • 01.11.2017
  • 602 kez okundu

Kamu kurum ve kuruluşların çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgiler almak üzere ziyaretler gerçekleştiren Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve İl Genel Meclis Başkanı Muammer Tüzün ile birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’ı makamında ziyaret ederek brifing aldı.

Genel Sekreter Altundağ, İl Başkanı Altınsoy’a İl Özel İdaresinin 2018 yılı hedefleri, yürütülen projeler, KÖYDES çalışmaları, araç ve personel hakkında bilgi sundu.

İl Özel İdaresi çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktaran İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’a teşekkür eden İl Başkanı Altınsoy, başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu.

Yaptığı ziyaret ile ilgili bir değerlendirmede de bulunan İl Başkanı Altınsoy; İl Özel İdaremiz yerel yönetimlerin en önemli ayağını oluşturmaktadır. İl Özel İdaresi köylerimizde gerçekleştirdiği yol, kanalizasyon, imar çalışmaları gibi alt yapı yatırımları yanında tarım, eğitim, çevre, sağlık, kültür ve turizm gibi alanlarda da il genelinde faaliyet göstermektedir. Temel amacı köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmek olan İl Özel İdaremiz, bu amaca yönelik her yıl yüzlerce yatırıma imza atmaktadır. Tüm çabamız vatandaşlarımızın konforlu yaşamını sağlamak içindir ve bu çabamız artarak devam edecektir.” dedi.

İl Başkanı Altınsoy’un ziyareti kurum personelini ziyaret ile sona erdi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ