Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Ankara alüminyum ve kepenk sistemleri RNT alüminyum

Ankara alüminyum ve kepenk sistemleri RNT alüminyum
  • 10.08.2016
  • 464 kez okundu

Evlerimizdeki özel hayatı korumak için eskiden perdeler vardı. Kapılara açılır kapanır sineklik takmak ileri bir uygulamaydı. Sonrasında ortaya çıkan ve elle kumanda edilen panjur sistemleri ile başlayan sektörel gelişim bugün uzaktan kumandalı panjurlara, motorlu sistemlere, gene uzaktan kumandalı bahçe ve garaj kapılarına, bu alanda izolasyonlu malzeme kullanıma kadar ilerledi. Amaç aynı kaldı; özel hayatı korumak ve güvenliği sağlamak oluyor. Şehirlerin çoğunluğunda mecburen uygulanan bitişik nizam evlerin birbirine çok çok yakın olmasına sebep oluyor, oysa insan kendini her çağda olduğu gibi güvende hissetmek istiyor.

İşte bu sebeple alüminyum ayrı bir önem taşıyor. Ankara alüminyum doğrama sistemleri tüm ihtiyaçlarınız için hizmetiniz.

Özellikle çarşılardaki dükkânlardan hatırladığımız ve büyük bir gürültü ile kapanıp açılan kepenkler de sektörel gelişmenin dışında kalmadılar ve bugün otomatik kullanılan, kendi üzerine sarılan, fazla yer kaplamayan, kullanması pratik ürünlere dönüştüler. Akşamları büyük güç harcayarak dükkânının kepengini kapatıp evin yolunu tutan esnaflar artık siyah beyaz filmlerde kaldılar.

Bu alanda faaliyet gösteren firmaların verdiği hizmetler arasında fotoselli kapılar, kollu bariyerler ve otomatik kapı sistemleri de sayılabilir. Özellikle AVM’lerde çok kullanılan otomatik kapı sistemleri bugün kimseleri şaşırtmıyor. Evlerin akıllı ev formatına dönüştüğü günümüzde kepenk sistemleri de gelişmeye devam edecek. Başkent Ankara bütün büyük şehirler gibi güvenlik konusundaki gelişmelere açık. Ankara kepenk sistemleri üzerinde çalışan işletmeler teknolojik yenilikleri sürekli takip ediyorlar. Hem kaliteli üretim ve montaj hem de müşteri memnuniyeti sağlamak misyonları arasında. Örneğin kapı veya kepenk takıldıktan sonra gerekli bütün aksesuarlar firma tarafından veriliyor.

Kaynak : http://www.ankaraaluminyumdograma.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ