Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,68 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,28 / Satış: 6,31

Asfaltlanan OSB yolu ulaşıma açıldı

Asfaltlanan OSB yolu ulaşıma açıldı
  • 25.11.2015
  • 1.303 kez okundu

Her gün 15 Bin kişinin kullandığı Organize Sanayi Bölgesi yolu, Aksaray Belediyesi tarafından asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu..

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediye tarafından asfaltlanan 6 km’lik Organize Sanayi Bölgesi yolunda inceleme de bulundu.

Başkan Yazgı OSB yolunun asfaltlanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada verilen sözü kısa sürede yerine getirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“ Daha önce söz verdiğimiz gibi 26 Ekimde OSB yolunun asfalt çalışmalarına başladık. Yaklaşık 6 km uzunluğunda 9 metre genişliğinde olan bu yolumuz şu anda tamamlanmış durumda. 14 Kasım’da asfaltını bitirdik. Dolayısıyla söz verdiğimiz zamandan daha kısa sürede tamamlamış olduk. 15 bin insanın kullandığı bir hat olduğu için özellikle burası ile ilgili çok yoğun talepler vardı. Bizde bu talepleri gerçekleştirdik. Hem Aksaray’ımıza hem de Organize Sanayi Bölgemize hayırlı olur inşallah. Bundan sonra ortasında bir şerit çalışması yapmak suretiyle buradaki hizmetimizi tamamlamış olacağız. Orta refüjde de sıkıntılı olan yerlerde bir düzenleme yapmak suretiyle yolu tam anlamıyla kullanışa geçirmiş olacağız.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar yusuf dedi ki:

    Ulaşıma açıldı 5 ay sonra geri kapandi. Birer km yama yapıldı oda tutmadı şimdi komple kaziniyor dile kolay 9 km yola dunyanin parasını harcadiniz bunun vebalini nasıl odeyeceksiniz. 2 aydır sehir merkezinde asfalt yapmadiniz bu yüzden

YORUM YAZ