Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 3,52 / Satış: 3,54
€ EURO → Alış: 4,13 / Satış: 4,15

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kendinizi daha hayata karşı iyimser bir bakış açısı içerisine alacağınız ve sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bir gün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Günlük işlerinizde uyumlu bir denge yakalayacağınız ve bugüne kadar gereğinden fazla aldığınız sorumlulukları paylaştırmanız adına uygun bir gün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Ani gelişen seyahatler veya yakın çevreden alacağınız bazı haberler size sürpriz olabilir. Yeni bir ilişkiye ya da bir itirafa açık olun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Otorite figürleri ile ilgili dengeyi bulmanız gereken bir gün geneli. Uyumu yakalarsanız olaylar sizin istediğiniz yönde gelişebilir. Daha stratejik olun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Duygusal anlamda tutkularınızın çok fazla sizleri yorabileceği bir gün.Sizi kısıtlayan aşk hikayelerine karşı önemli adımlar atabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Parasal ve finansal anlamda olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz. Geleceğe yönelik kendinizi ekonomik açıdan kaygılı hissediyorsanız buna dair çözümler bulmaya açık bir gün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Ailevi ilişkileriniz ya da evlilik ilişkileriniz ile ilgili kaygılarınızı abartılı bir noktaya getirebilirsiniz.Bu sizi duygusal anlamda yıpratmamalıdır.Bunu iyi dengelemesiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Kendi içinizde problem yaptığınız bazı konuları partnerinizle konuşmayı tercih etmelisiniz.Aşırı kuşkucu tavrınız size hata yaptırabilir.Haklıyken haksız duruma düşmeyin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

İş hayatınız ve aile ilişkileriniz adına arada kalabileceğiniz bazı olaylar söz konusu olabilir. Anneniz ile ilgili konuları kafanızda fazla büyütmeyin. Sadece üzerinize düşen görevleri yapın. Dengenizi kurun.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Sevgi anlamında kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Finansal konularda düzenlemeleriniz bugün belirleyin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

İlişkilerde doğru kararlar vermek için henüz erken. Şartların oturmasını beklemelisiniz. İş bitiren tavrınızla çalışma hayatının gözdesi olacaksınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Borç ya da alacak-verecek dengesi ile ilgili konularınız önem kazanabilir. Aileniz, size ait olmayan sizin emeğiniz dışında gelişen ekonomik konularda sizden fikirler alabilir.