Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 3,50 / Satış: 3,51
€ EURO → Alış: 3,91 / Satış: 3,92

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün akıl ve irade gücünüzü asla hafife almayın, çünkü ideal ve isteklerinizi gerçekleştirmek adına atacağınız adımlar size harika bir içsel güç sunacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

İçinizdeki kontrolsüz güven ihtiyacını çok çalışarak ve insanları eleştirmekten uzak durarak kontrol etmeye çalışın. Aşırı duygu girdapları içerisine girmeyin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Arkadaşlık ilişkileriniz, aileniz veya yuvanızın ne içinde, ne dışında olmak gibi çelişkili bir ruh halini dengelemek noktasında zorlanıyor olabilirsiniz. Bugün kendi umutlarınız veya hayalleriniz adına iyice üzerinde düşünüp onları gerçeğe dönüştürecek pratik uygulamalar içinde bulunmanız size kendinizi iyi hissettirecektir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Mutluluğunuz için gerekli deneyimlerin neler olduğunu bulup cesurca üzerine gidin. Sizi nelerin motive ettiğini tam anlamıyla keşfedin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bu noktada beklentilerinizi sunarken cesur davranın ve hedeflerinize yönelik yeni girişimsel konular hakkında kararlı olun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Sezgilerinize güvenmeniz size iyi gelebilir. Kendinizin ve başkalarının duygularını hoşgörülü bir şekilde rafine edip hayatının anlamını çıkarmanız gereken bir gün diyebiliriz…

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Otorite figürleri ile önemli görüşmeler yapıp bazı yeni teklifler alabilirsiniz. Bugün gerçekçi projeler üzerinde düşünmek, plan yapmak adına güzel bir gün.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Üstleriniz ve otorite figürleri tarafından yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Gün boyunca tavrınız, kişilere ve olaylara karşı daha tahammüllü olmalı.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yakın arkadaşlarınızla aranızda geçen iletişim sizi yorabilir. Alacağınız bazı haberleri şaşkınlıkla karşılayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Korkularınıza karşı daha güçlü ve cesur durun. Eski bağımlılıklarınızı tekrar sorgulamanız size iyi gelmeyecektir. Bundan emin olup kendi motivasyonunuzu korumalı ve korkularınızı yenerek kalbinizle konuşmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Kendinizi duygusal anlamda toparlayabilir, hedeflerinize yönelik girişimlerde daha özgüvenli olabilirsiniz. İlişkilerinizde şartları olduğundan fazla zorlamamanızı önerebiliriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Pozitif bir gün olsa da bazı beklentiler karşısında öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerde iletişim ve üslup sorunları oluşabilir.