Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 3,48 / Satış: 3,50
€ EURO → Alış: 4,17 / Satış: 4,19

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Sosyal çevre ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gün.Aile ve finansal konularınız ile ilgili uzlaşamadığınız bazı konular duygusal gerilim yaratabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Kariyeriniz ile ilgili önemli bir görüşme yapabilirsiniz. İlişkiniz ile ilgili bazı farkındalıklar kazanabileceğiniz bir gün. Eğitim ile ilgili durumlara dikkat!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Kendi duygusal ihtiyaçlarınızla yüzleşmelisiniz.İş ortamınızda bazı ani değişimler duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bazı dengeleri yakın çevreniz yardımıyla bulmak durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizin size karşı davranışlarının değiştiğini düşünebilirsiniz. Doğru değil!

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aileniz ve kariyerinizi ilgilendiren önemli konular önünüze gelebilir. Bazı durumlar sizi farklı bir sorumluluk algısına yönlendirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Yer değişikliği, ,taşınma ya da biriyle ev paylaşımı gibi durumlar söz konusu olabilir.Duygusal belirsizllikleriniz yüzünden sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Duygusal anlamda tutkularınızın çok fazla sizleri yorabileceği bir gün.Sizi kısıtlayan aşk hikayelerine karşı önemli adımlar atabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aşk ve ilişkilerde beklentilerinizi yüksek tutmayın.Kariyer hayatınızı şifalandıracak önemli girişimler planlayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Arkanızdan dönen bazı konuları ruhunuz hissedebilir. Hemcinsleriniz üzerinde oluşan şüphelerde gerçeklik payı aramanın vakti geldi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli davranmalısınız.Sezgilerinizin güçleneceği bir gün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Huzuru yakalamak isteyeceğiniz özel bir gün.Geçmiş hesaplaşmalarınız ve pişmanlıklarınız hayatınızda yeni kararlar almanıza neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Özgürlük temalı bazı konular ilişkinize yeni bir soluk getirebilir. Davranış şekillerinizde daha modern tavırlar üzerinden yaklaşım sergileme kararı alabilirsiniz.