Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Ayrıntılar haber Başlıklarında Saklı

Ayrıntılar haber Başlıklarında Saklı
  • 17.10.2016
  • 474 kez okundu

Günümüzde gelinen noktada internet iletişim aracının ortaya çıkması ile daha hızlın bağlantı kurularak kitlelerin birbirinden haberdar olma şekilleri değişime uğramıştır.

Haber alma yöntemleri zaman içerisinde yaptığı yolculukta birçok değişime uğramıştır. Bu değişimler içerisinde öncelikle kulaktan dolma birebir insanların birbirinden aldıkları bilgiler olurken sonra ki zaman içerisinde yazılı basın ortaya çıkmış kalıcı bilgiler haline gelmiştir. Kişilerin birbirine ilettikleri bilgiler çevrelerinde olan biteni öğrenme açısından yeterli olmamıştır.

Yazılı basın içerisindeki abartmalar ve gerçeklik duygusu inandırıcılık kazanmamıştır. Bunun sonrasında ortaya çıkan elektronik cihazlar sesli haberleşme tekniğini ortaya çıkartarak duyusal olarak radyo haberleri olaylar geliştiği anda ortaya çıkarılan değişik ses frekansları sayesinde kitlelere ulaştırılması sağlanmıştır. Daha da yakın zamanın da ortaya çıkan televizyonlar görsel medya kuruluşlarının doğmasına neden olarak haber kanyaklarını ve detaylarını kitlelere görsel olarak iletme fırsatı yakalamışlardır.

Günümüzde gelinen noktada internet iletişim aracının ortaya çıkması ile daha hızlın bağlantı kurularak kitlelerin birbirinden haberdar olma şekilleri değişime uğramıştır. Çünkü radyo ve televizyonun sadece tek taraflı sunmuş olduğu bilgiler internet sayesinde karşılıklı haberleşmeye dönüşerek bugün kü noktaya gelinmiştir. Sizlere bu kadar bilgiyi yapmış olduğumuz çalışmaların kaynağını oluşturan internet ile geçmiş arasındaki farkı göstermektir. Gündem sürekli değişmektedir. Sürekli takip etmek gerekmektedir. Bunun takibini sizlere en iyi sunduğumuz sayfalarımızda en canlı görüntüler saniyelik gelişmeler en detaylı bir şekilde önünüze serilmektedir. Haberleri detayları ile almak hatta üretilen fikirleri kendi yorumlarınızla birleştirerek bizlere iletebileceğiniz bölümler oluşturarak sizin fikirleriniz doğrultusunda sitemizin güncelleştirmesini yapmaktayız.

haber-6image001

Detaylara İndikçe Oluşan Bilgi Zenginliği

Sizlere sunmuş olduğumuz haberleri sadece güncel olaylar ile sınırlı tutmayıp geçmişten günümüze birçok olayı da sitemiz aracılığı ile aktarmaktayız. Web sitemizin kuruluşundan sizlerin önüne gelinceye kadar birçok detaylı çalışmadan geçirerek sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıca her gün taze haberler ile dolu gazetelere ulaşmanızı daha da kolaylaştırarak gazeteler başlığı altında toplamış olduğumuz yerel ve bölgesel haberlerin yer aldığı tüm gazeteleri okumanızı sağlamaktayız. Gazetelerdeki öncelikle manşetler sayfa başlığı olarak oluşturulurken diğer detaylı yazılar ve görsellikler alt başlıklarda ayrıntılı bir şekilde verilmektedir. Sitemiz üzerinden asılmış olduğunuz haberleri internet bağlantısı sağlayabildiğiniz en basit bir cep telefonunuzdan veya taşınabilir mobil cihazlarınızdan açarak yerinizden kalkmadan hiçbir kumanda cihazı kullanmadan tuşlar yardımı ile arama motorlarında veya adres çubuğunda alan adımızı girerek tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğumuz tüm güncel gelişmeler en ilginç ve ilgi çekici tarafları ile başka birine sorma ihtiyacı duymadan sayfalarımızdan ulaşabilmektesiniz.

Sitemiz ajanshaber.com aracılığı ile yansıtmış olduğumuz bilgi ve belgeler en yeni güncel halleri ile sizlere iletilmektedir. Hiçbir konu ilintisi ve yorumu katılmadan sadece olayın özünü anlatan fakat tüm detayları içeren sayfalar oluşturmaktayız. Sayfaların ayrıntılarına girdiğinizde ve diğer sitelerle karşılaştırdığınızda sunmuş olduğumuz tüm bilgilerin nesnel ve gerçeğe uygun olduğunu görebilirsiniz. Oluşturduğumuz haber metinlerinde hiçbir şekilde taraflı davranışlarda bulunmadan olduğu gibi yansıtmanın yanında hiçbir söz oyunu da yapılmamaktadır. Haberlerin görüntülü videolarını veya fotoğraflarını izlediğinizde açıklamalarla ne kadar örtüştüğünü görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ