Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,02 / Satış: 4,04
€ EURO → Alış: 4,98 / Satış: 5,00

Başkan Yazgı, Oda Başkanlarıyla istişare toplantısında buluştu

Başkan Yazgı, Oda Başkanlarıyla istişare toplantısında buluştu
  • 21.05.2016
  • 787 kez okundu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Esnaf ve Sanatkâr Odalar Birliğine kayıtlı esnaf oda başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi..

Çatlak Restoranda gerçekleşen toplantıya Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, Minibüsçüler Oda Başkanı Veysel Öztürk, Fırıncılar Oda Başkanı Halis Altınsoy, Madeni Sanatkârlar Oda Başkanı Mehmet Üçkulak, Berberler Oda Başkanı Mehmet Doğan, Ağaç İşleri Oda Başkanı Mesut Konuk, Kasaplar Oda Başkanı Kani Yerli, Şoförler Oda Başkanı Ferit Özkaraca, Terziler Oda Başkanı İsmail Coşkun, Gülağaç Esnaf Oda Başkanı Dede Koca, Eskil Esnaf Oda Başkanı Veli Çıracı, Güzelyurt Esnaf Oda Başkanı Beytullah Andıç, Ağaçören Esnaf Oda Başkanı Nazım Pınar ve Ortaköy Esnaf Oda Başkanı Harun Solak katıldı.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ın her zaman esnafın yanında olduğunu söyledi. Birliğe kayıtlı esnaf oda temsilcilerinin bu durumdan dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi.

ESNAFIN YANINDAYIZ

Başkan Haluk Şahin Yazgı ise Belediye başkanı olmadan önce kendisinin bir esnaf olduğunu hatırlattı. Belediye olarak her zaman esnafın yanında yer alacağını belirtti.

‘İstişare bizim birinci önceliğimiz’ diyen Başkan Yazgı, “Belediye olarak insanımıza bir hizmet sunmadan önce yaptığımız ilk iş, istişaredir. Bir hizmet yapacaksak bu hizmetin hedef kitlesi nedir. Nasıl yaparsak insanımız daha kolay faydalanır. Halkımız bizden ne bekliyor. Nasıl yapmamızı istiyor. İlk önce bunun araştırmasını yapar hizmetten faydalanacak kesimle yaptığımız istişare sonunda icraatımızı yaparız. O yüzden, siz esnaf bizim birer temsilcimiz sayılırsınız. Çünkü Odanıza kayıtlı esnafların neler istediğini, istek ve önerini dinliyorsunuz. Bu istekleri bizlere iletiyorsunuz. Bizlerde elimizden geldiğince sizlere destek olmaya çalışıyoruz. Esnaflarımızın faydasına olacak her iş de sizin yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yazgı, Belediye olarak yaptıkları hizmetleri sohbet havasında anlatırken Oda Başkanlarının sorularını da cevapladı. Esnaf oda başkanları adına konuşan Doğan Ceylan, davetlerini, kırmayıp toplantıya katılan Başkan Yazgı’ya teşekkür etti. Esnaf Oda Başkanları, gösterdiği yakın ilgiden ve verdiği bilgilerden dolayı Başkana teşekkür ettiler..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ