Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

CHP İl Başkanı Toprak: Aksaray siyasetine el atın!

CHP İl Başkanı Toprak: Aksaray siyasetine el atın!
  • 31.05.2016
  • 1.773 kez okundu

AK Parti Aksaray eski Milletvekili ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun’un Aksaray gündemine bomba gibi düşen açıklamalarına dair bir basın bildirisi yayınlandı..

Cumhuriyet Halk Partisi () Aksaray İl Başkanı Av. yayınladığı basın bildirisinde şunları ifade etti:

“Enerji Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Aksaray’da bir takım şeylerin iyi gitmediğini belirterek “Burayı çok boş bırakmışız. Bundan sonra Aksaray siyasetine el atacağım ve boşluk olmayacak” diye basına demeç vermiş.

Lütfen el atın ve verilen sözlerin gerçekleşmesini sağlayın. Önce ilçelerimizin ulaşım sorunu çözülsün. Sarıyahşi ve Ağaçören’e giderken yolda kimse kaybolmasın. Güzelyurt ilçemiz Melendiz bölgesine turizm yolu ile bağlansın. Ortaköy yolu gizli kapaklı filan yerde yapılıyor denmeden açıktan yapılsın ve vatandaş görsün. Eskil ilçesini unutmayalım. Yolu yapılsın. İlçe merkezindeki kanalizasyon sorunu da çözülsün.

Bunlara ilave olarak sayın bakan yardımcımız şu Toprak Mahsülleri Ofisi’nin yeri ne oldu?

Merkezi yerde kalan bu yer rant kapısı mı olacak, Aksaraylının mı olacak. Bu konuyu da bir araştırıp basına açıklarsanız dedikoduların önüne geçmiş olursunuz. Şimdilik bu boşluklar doldurulursa iyi olacağını düşünüyoruz. “

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Kenan Sucu dedi ki:

    Allah aşkına bu bir şaka mıdır? Alaboyun dediğiniz kişi zaten 3 dönem siyasetin başaktörü değil miydi? ne yapmış o zaman da şimdi ne yapacak?

YORUM YAZ