Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

DCR_OPTV3900 Digitürk Kutusu Konusunda Başvuru Kaynağınız Hazır

DCR_OPTV3900 Digitürk Kutusu Konusunda Başvuru Kaynağınız Hazır
  • 18.09.2016
  • 544 kez okundu

Digitürk ile teknik destek konusundaki hassasiyet, DCR_OPTV3900 Digitürk Kutu Yardımı ile de üyelere gösteriliyor..

Digitürk kalitesini üye olduklarında verilen uydu alıcıları daha iyi yansıtıyor. Üyeliğinizde verdiğiniz taahhüt ile birlikte bu uydu alıcısı kutuları size, garanti kapsamında olmak koşulu ile veriliyor. Aboneliğinize göre size farklı kutu modellerinden biri geliyor ve arıza, bozulma gibi durumlarda Digitürk Yetkili Servisleri en kısa zamanda ya sorunu gideriyor yada cihazınızı yenisi ile değiştiriyor. Üyelerin Digitürk kutusu ile yaşayabilecekleri problemlerde de yardımcı olunuyor. Digitürk kutuları arasındaki DCR_OPTV3900 Digitürk Kutusu için de hem cihazınız ile gelen kitapçıktan, hem internet üzerinden, hem de Digitürk Yetkili Servislerinden yardım alabiliyorsunuz.

Digitürk ile teknik destek konusundaki hassasiyet, DCR_OPTV3900 Digitürk Kutu Yardımı ile de üyelere gösteriliyor. Digitürk tarafından üyelere sağlanan DCR_OPTV3900 Digitürk Kutusu, en yeni modeller arasında sayılabilir ve TV izlemenizi daha keyifli hale getirebilir. Kullanıcılar ilk kurulum sırasında Digitürk Yetkili Servisi aracılığı ile en çok işine yarayacak bilgileri alırken, sonrasında karşılaşabilecekleri problemleri aşmak için ilk başvuru kaynağı olarak cihaz ile gelen kitapçıktan faydalanıyor. DigiKutu DCR_OPTV3900 modeli içerisinden çıkan kitapçıkta, neleri nasıl yapabileceğinizi gayet iyi görebiliyorsunuz. Bu kitapçığı iyi bir biçimde incelemeniz halinde TV izlemelerinizi daha çok fonksiyonlara hakim olarak yapabilirsiniz. Digitürk kalitesini size yansıtacak olan DCR_OPTV3900 modeli, sayısız kanalı doğrudan evinizde izleyebilme olanağı getirirken DVD kalitesinde dijital görüntü ve CD kalitesinde ses ile TV izleme keyfini size yaşatıyor. Digitürk paketlerin size sağladığı kanalları izlemenize bu DCR_OPTV3900 Digitürk Kutusu izin verirken diğer uydu kanallarını yine izleme olanağınız olacak. DCR_OPTV3900 Digitürk Kutusunun en önemli özelliklerinden biri olan telefon hattınız üzerinden veri transferini sağlayan dahili modeme sahip olması gösterilebilir. Bu Digitürk tarafından sağlanacak olan, hem İzle ve Öde programlarının alınması hem de servis alımlarında sorunların hızlı çözülmesini kolaylaştıracaktır. Cihaz ile gelen kitapçık içerisindeki şemalar ve açıklamalarla bağlantıları rahatça siz de özellikle yer değişimlerinde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra üzerindeki tuşların görevleri, kumandanın kullanımı için kitapçık yine oldukça işinize yarayacaktır. LNB, kanal izleyememe, sinyal sorunu yaşama gibi sıkıntılarda hem Digitürk Yetkili Servislerinden hem de Digitürk Müşteri hizmetlerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. DCR_OPTV3900 Digitürk Kutusu ile yaşanabilecek her türlü sorunda da yardım sayfası internet üzerinde dogrudansatiskanali.com adresinde sizi bekliyor.

Digitürk, üyelerine TV kanallarının en iyilerini sağlamak ile kalmıyor. Üyelikleri sonrasında her türlü sorununda da yanında oluyor. Üyeliği ile verilen Digitürk kutuları için destek bu hizmetlerden biri. Üyeler, kendilerine garantili bir şekilde verilen Digitürk kutularındaki tüm sorunları çözebilcekleri, yardım alabilecekleri ortamlar bulunuyor. Genişleyen bayi ağı ile hem servis elemanları ile bu desteği yerinde verebiliyor, hem de her an ulaşılabilecek Digitürk Müşteri Hizmetleri numaraları bulunuyor. Aynı zamanda destek almak için internet ortamındaki yardım sayfaları da incelenerek sorunlar üyeler tarafından giderilebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ