Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Delta Proje İle Gözünüz Arkada Kalmasın

Delta Proje İle Gözünüz Arkada Kalmasın
  • 03.11.2016
  • 435 kez okundu

Her sene binlerce firma devlet tarafından uygun görülen çeşitli hibe destek programlarından yararlanmak için çaba gösterir. Bu tür programlardan yararlanan organizasyonlar yine önceden belirlenen meblağları devletten almak için gereken tüm süreçleri en iyi şekilde yerine getirirler. Ancak söz konusu projeler her anlamda uzmanlık gerektiren bir takım işlemleri de zorunlu kıldığı için firmalar bu işlemlerin yapılması noktasında bazı danışmanlık şirketleri ile temas kurarlar. Türkiye’nin pek çok yerinde çeşitli hizmetleri ile gündeme gelen danışmanlık şirketleri elbette ki iş hayatı ile fark oluşturan Denizli’de de yer almaktadır. Bu şirketler arasında Delta firması ayrı bir yerde tutulur. Uzman kadrosu, kaliteli yapısı ve tecrübesi ile dikkat çeken firma www.delta.gen.tr adresinden de kuruluşlara bilgiler sunmaktadır.

Siz de Hayallerinizi Gerçekleştirin

Her dönem açılan birçok hibe, destek ya da kalkınma projesi kapsamında devlet tarafından sunulan maddi imkanlar, kapsam içinde tutulan sektörlere ve şartları sağlayan firmalara verilmek istenir. Ancak her proje döneminde doğru hazırlık işlemleri, kritik noktalara dikkat edilmesi, püf noktalarını bilerek hamle yapılması durumları şart haline gelir. İşte bu noktada Denizlili firmaların imdadına denizli danışmanlık firmaları yetişir. Bu firmalar arasında yerini alan Delta ise hem farklı alanlarda uzman olan elemanları, hem de önceki işlerden gelen tecrübeleri ile en iyi adımları atmaktadır. Kurumsal yapısı ve profesyonel duruşu da kuruluşlara, şirketlere pek çok değer katmaktadır.

Yalnızca belli başlı sektörlerde değil, kimi zaman da özel alanlardaki projelerde aktif olan bu firma, kırsal kalkınma projeleri için de her türlü organizasyon, kurum ya da kuruluşa destek vermektedir. Gerekli hamlelerin yapılması, hazırlık süreçlerindeki en kritik noktalara müdahale edilmesi, proje kapsamında istenen evrak ya da prosedürlerin hazır edilmesi, ilgili kuruluşun da her an bilgilendirilmesi ve durumlardan haberdar edilmesi danışmanlık firmasının uzmanları tarafından gerçekleştirilir. En nihayetinde projelerden yarar sağlamak mümkün hale gelir. Kapsam dahilindeki her firma Delta danışmanlık firması ile iletişime geçerek kalkınma projeleri ile ilgili neler yapılabileceğine dair bilgiler alırken, tüm adımlarda uzmanlarla çalışmanın güvencesi de sağlanmış olur..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ