Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,51 / Satış: 5,53

Düğün Mevsimi ile Gelen Lezzetler

Düğün Mevsimi ile Gelen Lezzetler
  • 09.02.2016
  • 552 kez okundu

Sevdiğiniz kişi ile evlenmeye karar verince hayatınız en telaşlı ama en güzel günleri başlar. Yapılacak bir sürü iş vardır. Aile, arkadaşlar, komşular size yardımcı olmaya çalışırlar ama gene de her konuda karar vermesi gereken gelin hanımdır. Onun istedikleri doğrultusunda geçecek bu süreçte şimdi genç kızlarımıza yardımcı olacak bir internet sitesi var. Düğün Mevsimi bu telaşlı günlerin planlanmasında her türlü konuda sorularınızı yanıtlamaya hazır.

Düğün Pastasının İkramı

Nişan, kına, kıyafet seçimi, ayakkabı, makyaj, gelinlik nasıl olmalı, damatlıklar, balayı planlaması gibi evlenme sürecinin tatlı telaşları arasında düğün pastası konusu tatlı bir mola sayılabilir. Düğünde ikram edilecek pastanın seçiminde dikkat edilecek en önemli konu seçimi son güne bırakmamak. Pastayı yapacak işletme ile önceden pastanın seçimini, servisini ve fiyatını mutlaka belirleyin. Butik tarzda çalışan küçük pastaneler servis hizmetini genellikle vermiyorlar. Pasta düğün mekanına getirilip bırakılıyor. Bu durumu yaşamamak için düğün pastası ikramının nasıl olacağını önceden düşünmek gerek. Bu konudaki seçimleriniz için http://dugunmevsimi.com/dugun-pastasi adresi yardımcınız olacak.

Pastanın Seçimi

Düğünde ikram edilecek pastanın şekli biraz da düğünün nerede yapıldığına bağlıdır. Şık mekanlarda gerçekleşen bir otel düğünü yapılıyorsa buna uyacak katlı pastalar yakışır. Açık hava düğünlerinde ise tek katlı ama geniş pastalar daha pratik sonuç veriyor. Nasıl olursa olsun düğün pastası gelin, damat ve davetliler için düğünün yaşanacak lezzetli bir anı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ