Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,72 / Satış: 5,74
€ EURO → Alış: 6,30 / Satış: 6,32

Eğitim Bir Sen ASÜ temsilciliğinden çalıştay

Eğitim Bir Sen ASÜ temsilciliğinden çalıştay
  • 02.03.2017
  • 1.236 kez okundu

Eğitim-Bir-Sen Aksaray Üniversitesi Temsilciliği tarafından Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde “Eğitim Öğretim Hizmet Kolu Çalışanlarının Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” yapıldı.

Aksaray Üniversitesi Temsilciliği tarafından Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde “ Çalışanlarının Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” yapıldı.

sonrasında Eğitim Bir Sen Üniversite Temsilcisi, Yrd. .Doç. Dr. Murat ALTUĞ “ Sendika olarak eğitim çalışanlarının sorunlarını ve bunlara yönelik çözümlerini tespit etmek için Genel Merkezimizin emriyle bir düzenledik. Üç komisyonumuz vardı. 1) Üniversite İdari Personel Komisyonu 2) Üniversite Akademik Personel Komisyonu 3) Kredi ve Yurtlar Kurumu Personeli Komisyonu. Çok verimli bir toplantı oldu. Raporlarımızı en kısa sürede Genel Merkeze göndereceğiz. 81 ilden gelen raporlar Ankarada değerlendirilecek ve nihayi rapor oluşturulacaktır. Bu raporların ağustosta yapılacak 4. Dönem Toplu Sözleşme süreci ile hazırlıkları devam eden Personel Reformu çalışmalarında ışık tutacağını inanıyoruz.” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ