Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,84 / Satış: 4,86
€ EURO → Alış: 5,68 / Satış: 5,70

Eroğlu Holding’de Kariyer Fırsatları semineri

Eroğlu Holding’de Kariyer Fırsatları semineri
  • 24.05.2016
  • 2.128 kez okundu

Girişimci Lider Topluluğu tarafından ASÜ İİBF Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerde Eroğlu Giyim (Colins) İKY Müdürü Sibel TOK, Eroğlu Holding ve insan kaynakları yönetimi uygulamaları hakkında bilgi vererek kariyer fırsatlarına ilişkin önerilerde bulundu..

Girişimci Lider Topluluğu akademik danışmanı Prof.Dr.; Nurettin Eroğlu önderliğinde uluslararası nitelikte faaliyet gösteren sektöründe lider kurumlarımızdan ’in Ülkemizin ve Aksaray’ımızın gurur kaynağı olduğunu belirterek, gençler için kariyer geliştirme fırsatları sunduğunu da vurguladı.

Karadal “Eroğlu ailesi Aksaray’lıdır. 1983’te 60 metrekarede 6 makinelik küçük bir atölye ile başlamış, şu anda yaklaşık 15.000 kişiye istihdam, 40’dan fazla ülkede 700’ü aşkın mağazasıyla insanlığa daha iyi bir hayat kalitesi sunmak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak üzere gelişimini sürdürmektedir. Eroğlu Holding, 33 yılda Türk tekstil sektöründe lider, dünyada ise 100 yıllık marka ve şirketlerle rekabet eder konuma gelmiştir (Rusya’da iki kişiden biri Colins giyiyor). Eroğlu ailesi, Aksaray ve ülkemiz için özellikle girişimcilik için iyi bir rol modelidir. Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin EROĞLU, dünya markası olma rüyalarını önce inanarak, inandığı değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek, dürüstlükten asla ödün vermeden, çok çalışarak gerçekleştirdiklerini; İnsana yatırım yaparak ve insana saygıdan vazgeçmeyerek başardıklarını belirtmektedir” dedi.

İKY Müdürü Sibel TOK, “kariyerde başarı için öncelikle kişi kendini iyi tanımalı, her şeyden kendine güvenmeli, bütünü görebilmeli, nerede ilerleyeceğine karar vermeli! Diploma tek başına yeterli olmaz, çaba, farklı bir duruş gereklidir. Eroğlu Holding gibi büyüyen ve sürekli gelişen bir işletmede çalışmak daha avantajlıdır” diyerek EROĞLU HOLDİNG olarak geleceğin lider yöneticilerini yetiştirmek üzere 20 kişilik bir ekip kuracaklarını da vurguladı..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ