Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,77
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,52

Eskil’de sentetik saha bakımı yapıldı

Eskil’de sentetik saha bakımı yapıldı
  • 11.11.2015
  • 1.097 kez okundu

Eskil Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Sentetik Saha Bakımı ve İlaçlaması yapıldı..

ve Spor Müdürlüğüne ait ’ya sahanın yapısını bozan otların çıkmasını engellemek için ilaçlama yapılarak saha komple yıkandı. Ayrıca saha zemini düzenlemesi yapılarak saha üzerindeki tümsekler düzeltilerek, saha zemini futbol oynamaya, spor yapmaya elverişli hale getirildi.

Eskil Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mihman Altıntop, böylesine önemli kamu mallarını ilçemize kazandıran yetkililere teşekkür ettiğini belirterek, “kamu malları Türkiye’de ki her vatandaşın katkıları vergileri ile oluşturuluyor. Kamu mallarına sahip çıkmak yetkililerin görevi olduğu kadar vatandaşlarında asli görevidir. Bizde gençlerimizin sporcularımızın uzun yıllar faydalanabileceği sentetik sahamızın bakımını yaptırdık” dedi.

Konu ile ilgili görüşlerini açıklayan vatandaşlar ise Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz yıllardır ilçemizde Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yaptı ve bu süre zarfında açtığı kurslar ile birçok öğrencimizin Beden Eğitimi Yüksek Okulunu kazanmasına vesile oldu. Ayrıca Mihman Hoca’mızın atletizm takımındaki Ayhan Sağlam Milli Atlet olarak ülkemizi dünyanın dört bir yanında atletizm dalında ülkemizi temsil etmektedir diyerek Eskil Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mihman Altıntop’a görevinde başarılarının devamını dilediler..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ