Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Foot Care İle Hem Siz Hem Ayağınız Rahat Bir Nefes Alsın

Foot Care İle Hem Siz Hem Ayağınız Rahat Bir Nefes Alsın
  • 21.03.2016
  • 502 kez okundu

Bir insanı hatırlamaya çalıştığınızda göz rengini, yüz tipini, görünüşünü, ses tonunu unutmuş olabilirsiniz. Fakat koku hafızası görsel ve işitsel hafızadan çok daha kuvvetli olduğu için o kişiye ait kokuyu bir kez daha aldığınızda aklınıza hemen hatırlamaya çalıştığınız insan gelir. Bu sebeple de parfümler, deodorantlar rol-onlar herkes tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Vücudun koku üreten noktalarından bir tanesi de ayaklardır. Havasız kalan ayaklarda oluşan bakterilerin kötü kokuya sebep olduğu yapılan test ve araştırmalarda anlaşılıştır. Bakteriler ayakta bulunan gözenekleri tıkayarak ayak cildinin sağlıklı nefes almasını engelleyerek sürekli yayılmaktadır. Önlemi alınmadığı takdirde bu durum ayak kokusu yla sınırlı kalmayıp ayakta mantar gibi rahatsızlıklara kadar yol açabilmektedir.

24 Saatte Ayak Kokusundan Kurtulun

Ayak kokusu son derece rahatsız edicidir ve insanlar üzerinde olumsuz etkileri vardır. Ayak kokusu olan kişilerde psikolojik sorunlar,  özgüven eksikliği, toplumdan kendini soyutlama ve ayakkabının çıkarılması gereken mekânlarda arkadaş çevresinden uzaklaşma gibi pek çok problem görülmektedir. Bu konuda gelişen alternatif tıp ve teknoloji imkânları ile formülize edilmiş Foot Care ayak kokusu kremi ülkemizde binlerce kişiyi bu sorundan kurtarmıştır. Doğru kullanımla 24 saat gibi az bir zamanda ayak kokusundan kurtulmanızı sağlayan bu krem 120 güne kadar etkisini gösterebilmektedir.

120 Güne Kadar Etkili

Siz de hemen sipariş vererek ayak kokularınızdan kurtulabilir Foot Care ayak kokusuna son kremi ile kokusuz, özgüvenli, rahat bir hayata başlayabilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla da cebinizi yormayan bu formül tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Hemen arayın sorunlardan kurtulun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ