Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,51 / Satış: 5,53

Hava Yolu Ulaşımı, Kara Yolu Ulaşımından Daha Ucuz

Hava Yolu Ulaşımı, Kara Yolu Ulaşımından Daha Ucuz
  • 27.09.2016
  • 534 kez okundu

Türkiye’de yeni gelişen bir sektör olan havacılık sektörü, dünyanın en iyi pilotlarını yetiştirmemizle ve dünyanın merkezi konumunda transit havacılıkta önemli bir üs olmamız ile çok hızlı bir şekilde gelişti. Dünya üzerinde havacılık sektöründe hatırı sayılır bir saygınlığa ulaşan Türkiye artık dünyaya pilot yetiştiren, eğitim veren bir ülke konumunda.

Dünyanın en iyi 5. hava yolu şirketine sahip olmasıyla beraber ülke içinde havacılık ulaşımı sektörüne yatırım yapan birçok firma doğmaya başladı. Bu yeni yeni firmalarla beraber bir zamanlar ateş pahası olan Uçak Bileti fiyatları, şehir dışı yolculuk dediğimizde ilk aklımıza gelen otobüs yolculuğunda çok daha ucuz hale gelmeye başladı, üstelik çok hızlı ve konforlu.

Havayollarının bu kadar iç hat seferi yapmadığı zamanlardı. Uçmak bir seremoni idi sanki. Otobüs seyahatleri vazgeçilmezdi. Çünkü uçmak için annelerimizin gençliğinde bir ev parası ödemek durumundaydı insanlar ve sadece iş adamlarının lüksünde olan uçağa binmek, şimdi 7 den 70’e herkesin tecrübe ettiği bir durum haline geldi. Hal böyleyken havayolları da uçuşları kolaylaştırmak ve seferlerini doldurabilmek adına öyle uygun fiyat politikaları uygulamakta ki, otobüs artık nostaljik bir anı olarak hafızalarda kalmakta.

ucak-bileti-alirken dikkat edilecekler

Eski yıllarda aldığımız koçanlı biletlerin yerini artık e-ticket dediğimiz elektronik biletler almaya başladı. Bu da zamanında o sayfalar dolu okumadığımız bilet koçanlarının, ayrı internet sayfalarında yer almasını sağladı. Hangimiz uçarken, nelere dikkat etmemiz gerektiğini, kaçta alanda olmamız gerektiğini, uçuşun kaçta kapanacağını, bagaj kilo hakkımızın kaç olduğunu, özel bir engele sahipsek bununla ilgili nasıl bir hizmet alabileceğimizi okuyoruz? Aslında ilgilendiğimiz öncelikli durum ucuz uçak bileti nasıl bulurum? Bu konuda çok fazla şehir efsanesi üreten yakınımız vardır. Eski sistemler çoktan değişti. Artık çok fazla bilet sınıfı bulunmakta. Özel bölümleri olan uçuşlar ayrı tutarsak, günlük uçuş gerçekleştirdiğimiz tüm koltukları ekonomi olan uçuşlarda, erken rezervasyon yaptırmanız durumunda gerçekten otobüs fiyatlarıyla eş değerde rakamlara uçabiliyoruz.

Dünyanın en güvenli ulaşım aracı

Dünya üzerinde birçok ulaşım şekli var. Bu ulaşım araçlarında her sene mal ve can kayıpları yaşanıyor. İnsanların korktuğu ve can güvenliğinden çekindiği uçak yolculuğu dünya üzerinde ki en güvenli ulaşım şeklidir.

Türkiye’de gelişen havacılık sektörü, başta seyahat eden iş adamları başta olmak üzere Türkiye vatandaşlarının hepsine ucuz ve güvenli seyahat fırsatı sunuyor. Sizlerde şehir dışı uçuşlarında Uçak bileti internet veya mobil telefonlardan ucuz bilete ulaşabilir keyfinize bakabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://www.pluresair.com.tr/

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.pluresair.com.tr/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ