Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Hayırsever iş adamı İbrahim Özel’e teşekkür plaketi

Hayırsever iş adamı İbrahim Özel’e teşekkür plaketi
  • 27.06.2018
  • 298 kez okundu

içerisinde yer alan avlusunun üzerine gölgelik yapım işini üstlenen Hayırsever iş adamı İbrahim Özel’e, Vali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından teşekkür plaketi verildi.

Aksaray Belediyesi tarafından hazırlanan ve koruma kurulunun onayladığı projeyi üstlenen Hayırsever iş adamı İbrahim Özel, Valilik makamında yapılan protokol gereğince kısa süre içerisinde Somuncu Baba Cami avlusundaki gölgelik projesini tamamladı.

Vatandaşlar tarafından beğenilen projenin ardından Vali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, iş adamı İbrahim Özel’i ziyaret etti. Vali Pekmez ve Başkan Yazgı, iş adamı İbrahim Özel’e yaptığı hayır dolayısıyla tebrik etti. Bu projenin diğer hayırsever işadamlarına örnek olması temennisinde bulundu.

Yapılan gölgeliğin yağışlı ve güneşli havalarda Cuma namazları başta olmak üzere vakit ve cenaze namazlarının kılınmasına kolaylık sağlandığı belirtildi.

Hayırsever iş adamı İbrahim Özel, nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Pekmez ve Başkan Yazgı teşekkür etti ve “Allah hayrımızı kabul eder inşallah” dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ