Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,33 / Satış: 5,35
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

İnceöz: Sosyal medyadaki söylentilere kulak asmayın

İnceöz: Sosyal medyadaki söylentilere kulak asmayın
  • 09.06.2018
  • 5.459 kez okundu

“güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü cumhurbaşkanı, güçlü Türkiye diyorsak Cumhurbaşkanlığında, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ı desteklerken, milletvekili seçimlerinde mutlaka ve mutlaka oylarımızı AK Parti’ye vermeliyiz. Hemşerilerimi bu konuda dikkatli olmaya davet ediyor, ülke düşmanı şer odaklarının fısıltı gazetesi ve sosyal medya aracılığı ile yaydığı söylentilere kulak asmamalarını istiyorum”

24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray milletvekili İlknur İnceöz, Aksaray`da seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Aksaray ve ilçelerinde seçim çalışmalarını yoğunlaştıran İnceöz, TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray milletvekili İlknur İnceöz, Eskil ilçesinde gazetecilere AK Parti`nin bundan tam 16 yıl önce ülke sorunlarının çözümü için merkeze insanı alarak yola çıktığının altını belirterek, “Bu kutlu hareket 2002 yılında liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yola çıktı. Aradan geçen 16 yıl boyunca ülkemize birbirinden güzel hizmetleri kazandırdık. Bu kazanımlardan girdiği tüm seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize büyük destek veren Aksaray`ımız da en iyi şekilde faydalandı. AK Parti iktidarları döneminde Ülkemiz kazandı, şehrimiz kazandı, hemşerilerimiz kazandı, milletimiz kazandı. AK Parti kendisine teveccüh gösteren, oylarını emanet eden bu aziz milleti hiçbir zaman yanıltmadı, hayal kırıklığına uğratmadı” dedi.

24 Haziran seçimlerimin Türkiye siyasi tarihin en önemli seçimleri olacağını kaydeden İnceöz, “milletvekili adaylarımız, teşkilatlarımız olarak bunun bilicindeyiz ve yoğun bir tempoda hep birlikte çalışıyoruz. Ülkemiz 24 Haziran’da geleceğini oylayacak. Bölgesinin hamisi konumuna gelen ülkemizin artık zaman kaybına tahammülü yok. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte ekonomik büyümemizde ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmişti” şeklinde konuştu.

Yeni yönetim sisteminin tüm unsurlarıyla 24 Haziran sonrası yürürlüğe gireceğini kaydeden TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray milletvekili İlknur İnceöz, “Her on yılda bir darbelere neden olan, sürekli hükümet krizleri yaşatarak gelişmemizi, kalkınmamızı engelleyen parlamenter sistemi, demokrasinin bir üst modeli olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle değiştirelim teklifimize aziz milletimiz 16 Nisan 2017 referandumunda evet dedi. Şimdi 24 Haziran seçimleri ile milletimizle birlikte aldığımız kararı uygulayacağız.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin 24 Haziran seçimlerinden sonra ilk defa uygulanacağının altını çizen İnceöz. “Vatandaşlarımız bir taraftan cumhurbaşkanını yani hükümeti sandıkta seçecek, diğer taraftan milletvekillerini belirleyecek. Yeni dönem güçlü Meclis ve güçlü hükümet dönemi olacaktır. Bu iki temel kurumun kendi alanlarına yoğunlaşmalarının yanı sıra ahenk içinde çalışmaları milli hedeflerimizin gerçekleşmesine hizmet edecektir.

Güçlü bir Cumhurbaşkanlığı`nın ancak güçlü meclis ile var olabileceğine dikkat çeken İnceöz, “AK Parti hükümeti, parlamentoda çoğunluğu elde ettiğinde Türkiye güçlenecektir. Cumhurbaşkanımız güçlü olup, AK Parti Mecliste güçlü olmadığı takdirde mutlaka yönetimde zaaflar oluşacaktır. Güçlü Meclis olmadığı müddetçe güçlü hükümetin, güçlü cumhurbaşkanının olması zordur ve orada Cumhurbaşkanımızı rahat çalıştırmazlar. Bu bağlamda biz gerçekten güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü cumhurbaşkanı, güçlü Türkiye diyorsak Cumhurbaşkanlığında, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ı desteklerken, milletvekili seçimlerinde mutlaka ve mutlaka oylarımızı AK Parti’ye vermeliyiz. Hemşehrilerimi bu konuda dikkatli olmaya davet ediyor, ülke düşmanı şer odaklarının fısıltı gazetesi ve sosyal medya aracılığı ile yaydığı söylentilere kulak asmamalarını istiyorum” şeklinde konuştu..

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ