Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 3,43 / Satış: 3,44
€ EURO → Alış: 3,67 / Satış: 3,69

İşte MHP kurultayına katılan Aksaray delegeleri

İşte MHP kurultayına katılan Aksaray delegeleri
  • 22.06.2016
  • 1.393 kez okundu

19 Haziran Pazar günü yapılan MHP Olağanüstü Kurultayı’na Aksaray’dan da 7 isimin katılarak imza verdikleri açıklandı..

MHP’de 19 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen kurultayın yankıları sürüyor.

19 Haziran 2016 Pazar günü MHP Olağanüstü Kurultayı yapılmış Aksaray’dan da delegelerin yanı sıra birçok partili Ankara’ya gitmişti.

Yapılan kongre sonrasında MHP Olağanüstü Kurultayına Ankara 13. Noter’in yaptığı açıklamaya göre 656 katıldığı açıklandı.

MHP Aksaray Eski İl Başkanı Ayhan Erel’in de yer aldığı Çağrı Heyeti’nin daveti üzerine yapılan kurultaya Aksaray’dan katılan isimler şunlar:

Osman Ertuğrul,

Özhan Türemiş,

Ramazan Çetin,

Ayhan Erel,

Bülent Gülüm,

Ferit Köse,

Murat Engin.

MHP Lideri ’nin kurultay ile ilgili yaptığı açıklamada ise kurultaya katılanlara çok ağır ithamlarda bulunarak:

“Kurultay yasal değildir. Dava arkadaşlarımız ’yasal geçerliliği olmayacak’ sözde bir kurultaya davet edilmiştir” dedi..

Listenin tamamı ise şu şekilde:

ADANA: Hüseyin Yakar, Ahmet Yavaş, Abdullah Açıkgöz, Hüseyin Güngör, Ali Kandemir, Yunus Uzunlular, Birol Büyüköztürk, Ahmet Kara, Yusuf Yaplıcan, Ali Uzel, Halim Söylemez, Veysel Koçakya, Ahmet Sel, Hamit Yılmaz, Yılmaz Öztürk, Mehmet Metanet Çulhaoğlu, Mustafa Çay, Türkeş Filik, Mustafa Şahin Gökçe, Üzeyir Ateş, Musa Öztürk, Mustafa Demirci, Murat Cevheribucak
ADIYAMAN: Mehmet Ali Ede, Mahmut Can
AFYONKARAHİSAR: Ulvi Yaman, Bekir Yıldırım, Mehmet Tuğrul, Ceylan Morca, Mehmet Turan, Osman Kutlu, Alper Yağcı, Tahir Genç, Ender Şener Çicek, Saffet Acar,  Hurşit Çetin
AMASYA: Ahmet Köse,  İbrahim Mermer, Mustafa Kenan Kaplan
ANKARA: Enver Demirel, Fazıl Köremezli, Gürsel Bilgiç, Coşkun Ünal, Bircan Akyıldız, Baha Cankut Sarıtaş, Mustafa Ulusoy, Mürsel Yıldızkaya, Hüseyin Temiz, Ahmet Uzunoğlu, Birol Duman, Hamit Yavuz, Yener Samur, Birol Ataseven,  Uğur Tekin, Yahya Yüzüak, İbrahim Kartal, Hasan İncekara, Hikmet Durgut, İlhami Özdemir, Mithat Keskin, Orhan Artuç,  Muhtar Can, Rıfat Songür, Selahattin Sezer, Mustafa Şahin, Necati Deli, Selami Ünür, Mahmut Aksoy, Taner Aktaş, Seyit Sarp, Mikail Tunç, Tevfik Yalçın,Sinan Ekinci, Şemsi Erdem, Tuncay Tekay
ANTALYA: Cengiz Ismık, Hasan Gökçe, Mustafa Gül, Ahmet Kaçar, Halil Kuşçu, Hüseyin Oktay, Mustafa Kurt, Ahmet Aydın, Hilmi Er, İsmail Şah Yılmaz, Muhammet Ateş, Süleyman Yıldız, Şevket Özkan, Ali Adnan Kaya, Mesut Yılmaz, Türker Babalık, Hüseyin Yılmaz, Yetkiner Bilgi, Yücel Apaydın, Mahmut Akar, Süleyman Şahin, Zihni Asiltürk, Ali Atabey, Mustafa Küçükmacar, Cafer Uyar, Recep Bal, Mehmet Yüksel, Cemile Er, Musa Ertugan, Mehmet Ali Palabıyık, Ömer Özdemir, Özcan Şahin, Mehmet Cüneyt Güzel, Mehmet Duran Atalay
ARTVİN: Nedim Özel, Seyfettin Albay
AYDIN:  Birol Özsoy, Mehmet Yavuz, Ömer Gürhan Kılınç, Gürşat Kale, Menderes Aksoy, Ömür Kadem, Muhammet Ali Künkçü, Haldun Haluk Alıcı, Yusuf Vural, Mustafa Döngel, Hasan Nargiz, Mustafa Gökçe, Mustafa Seven, Hasan Hüseyin Erel, Hayri Güleç, Saim Ulutaş, Yakup Türker
BALIKESİR: Hakan Güzel, Hüseyin Özel, Abdullah Ceylan, Gülgün Duman, Adem Demiraslan, Adnan Tugsal, Erol Aldemir, Sefer Özen, Yüksel Efe, Hüseyin Uysal, İsmail Sönmez, Mehmet Emin Karabulut, Murat Çolak, İsmail Yenal,Erol Temel, Nevzat Uğurlu, Ömer Öztürk
BİLECİK: Ender Metin, Halit Aydoğdu, Ahmet Gürses, Ali İslah, Metin Şirin, Mustafa Aydemir
BOLU: Çetin Yardemir, Mansur Şen, Mehmet Aydın, Hüseyin Tekin, Şükrü Gülez
BURDUR: Menderes Torun, Ömer Atasoy, Atilla Yeşilgöz, Aydın Kaplan, Ümit Alagöz, İbrahim Sakızcı
BURSA: Celal Kosova, İsmail Şeker, Mehmet Aslan, Mehmet Bilgiç, Ahmet Türkmen, Cemalettin Sağlam, Ahmet Koç, Erhan Şahin, Mehmet Kalpan, Mehmet Yumak, Metin Yıldıran, Erkan Subaşı, Günal Şahin, Atilla Satır, Yüksel Albayrak, Zalkıf Akdemir, Orhan Galata, Zekeriya Day, Zekeriya Zaralı, Osman Uçar, Baki Öz, Hayri Tekcan, Hilmi Dükkancı, Nihat Doğan, Nusret Türkmen, Behlül Erkin, Hasan İnce, Yavuz Bülbül, Hasan Toktaş, İhsan Keçeci, İsmail Asa, Muhammet Hanifi Kantar, Müfit Besler, Nazım Lükel, Özcan Üncül, Recep Sarıbaş, Recep Yüksel Kesen, Yusuf Güney
ÇANAKKALE: Hüseyin Doğan, İsmet Bakan, Ali İhsan İşcen, Necdet Önel, Recai Ertan, Ali Tevfik Aytimurel, Hikmet Dağlı, Ünal Çetin, Zeki Yılmaz
ÇANKIRI: Arif Çayır, Ömer Bezci, Yüksel Esel, Çetin Kapdan, Mustafa Yazıharman
ÇORUM: Mehmet Lokum, Abdülkadir Şahiner, Mehmet Erdinç Yiğit, Ünal Gevşek, Alim Okur, Bekir Çetin
DENİZLİ:  Halit Çekiç, Hasan Akgün, Ali Semerci, Hüsamettin Aşkın, Bayram Gümüş, Hüseyin Bağ, Fatih Coşkun, Osman Karakuzu, Özer Küçükçal, Fethi Akcan, Sezgin Arıkan, Halil İbrahim Çerçi, Hüseyin Ülgen, İbrahim Ekiz, Mehmet Tuğrul, Süleyman İsen, Temel Başbuğ, Yasin Öztürk
EDİRNE: Ayhan Yeni, Yakup Turunç, Gürsel Şimşek, Murat Bayraktar
ELAZIĞ: Abdulvahap Erdem, İsrafil Top, Mustafa Gül, Akın Çulha, Mevlüt Or, Bayram Sarışın, Resul Kırılmaz, Yılmaz Serttaş
ERZURUM: Hamdi Akın, İbrahim Dumlu, Aziz Keleş, Kadir Kılıç, Zekai Kaya, Fethullah Yapan, Gökhan Yılmaz
ESKİŞEHİR: Kadir Çalışıcı, Kadir Diker, Ahmet Boztepe, Mehmet Emin Yeşil, Mustafa Göllü, Ertan Özdemir, Hasan Gürbüz, Nizayi İrfan Ünver, Oğuz Sever, Recep Kılıçarslan, Serdar Ulucan, Tahir Doğan, Yaşar Gürel,Yunus Aygüzel
GAZİANTEP: Mehmet Tiryaki, Mehmet Söylemez, Ahmet Kucur, Mustafa Barış Çoban, Oğuz Çoban, Durdu Ergin, Gökhan Yılmaz
GİRESUN: Veysel Cengiz, Fatih Emecen, Hamit Hanoğlu, Hüseyin İsmailoğlu, Orhan Erzurum
GÜMÜŞHANE: Ali Ateş, Güven Kapucu, Nurgül Özener
HATAY: Ahmet Çelik, Mehmet Gürhan Açıkgöz, Metin Önde, Ali Ok, Cemil Yılmazlar, Mehmet Ali Yıldırım, Orhan Çiter, Süleyman Turan Çirkin
ISPARTA:  Muhammet Ekinci, Adnan Soylu, Nurettin Akgül, Erol Civelekoğlu, Halil Hilmi Tütüncü, Ramazan Pala, Vedat Yılmaz
MERSİN: Abdulkadir Arsoy, Çetin Yalçın, Durmuş Ali Çerekçi, Emre Aksay, Nebi Yılmaz,Ahmet Günel, Ahmet Polat, Erdal Bulut, İlhan Çokgün, Kerim Tufan, Kudret Özdemir, İlker Yıldırım, İrfan Şahin, Mehmet Ballı, Mehmet Türe,İsmail Tepebağlı, Mehmet Sabırlı, Mehmet Özgür Sanal, Sinan Köken, Şükrü Kılınç, Nebi Ulupınar, Osman Oğuz, Ö.Barbaros Boyer, Turhan Tuna, Zeki Öztürk
İSTANBUL: Cengiz Yenigün, Dursun Çolak, Adem Hanedar, Halil Feyizoğul, Hüseyin Özgür,  Emin Erdoğan, Fatih Bulut, Adil Erkoç, Murat Doğan, Mustafa Karaman, Ahmet Kaya, Fazıl Özen, Güven Adıgüzel, Habip Yalçın, Hakkı Özyurt, Ali Dinçer Çolak, İbrahim Cingi, İbrahim İlhan, Alparslan Alparslan, Mustafa Aykal, Mustafa Coşkun, Seyfullah Yılmaz, Tuncay Buruşuk, Uğur Fora,  Müjdat Öztürk, Yaşar Özkan, Ayşe Melda Tokyay, Umur Arıkan, Ümit Beyaz, İbrahim Sungur, İhsan Zomp, Akif Taşdemir, Ali Yıldırım, İlyas Kumbasar, İsmet Koçak, Vedat Bayram, Kamil Gülketin Öztürk, Ali Derindağ, Berat Yılmazel, Celalettin Akyol, Yakup Fındak, Yaman Özdemir, Kemal Bayrak, Mehmet Aslan, Recep Karaot, Mert Kar, Mesut Dursun, Oğuz Sarul, Ömer İbrahim Sayın, Rıfat Çeker, Sabri Şenel, Serdar Okay
İZMİR: Ersen Altınkeser, Hakan Ürün, Mustafa Karakuş, Naci Düz, Alaattin Topçu, Hasan Hüseyin Akgül, Rıza Dönmez, Salih Atakan Duran, İbrahim Soğancıoğu, İbrahim Yayla, Ali Karakuş, Levent Görür, Mehmet Koyukan, Alpay Gökmen, Cumhur Tüzemen, Sertaç Teknecioğlu, Turan Çetinarslan, Ülkü Doğan, Murat Koçyiğit, Murat Taşer, Mustafa Kandil, Selim Demirel, Yurdadoş Mutlu, Serkan Acar, Volkan Evci
KARS: Süleymen Karayazı, Atanur Adıgüzel, Nevzat Yıldız
KASTAMONU: Erkan Yıldız, Orhan İshakbeyoşlu, Sami Savukçan, Hakan Çetin, Ali Osman Kurtçu, Bayram Sarımeğe, İsmail Berber, Nurullah Kayıran, Dursun Ergin
KAYSERİ:  Halit Demir, Nuri Mihmat, Abdulkadir Yalçın, Orhan Köksal, Ömer Semerci, Abdullah Yılmaz, Adnan Köksel,  Ahmet Eraslan, Dursun Atağ, Fatih Keleğ, Fehmi Çolak, Mustafa Köse
KIRKLARELİ: Erol Akıncı, Nedim Bars, Şahin Tural, Ümit Çalık, Kürşat Yamaner, Mehmet İkizler, Muzaffer Batur
KIRŞEHİR: Erhan Talu, Ali Şahin, Ali Rıza Budak, Abdullah Doğan
KOCAELİ: İskender Turan, Kaan Dilmen, Mehmet Emin Şimşek, Murat Öge, Fatih Kartal, Fatih Kürşat Demir, Hüseyin Çıldır, Hüseyin Avni Aslan , Orhan Kılınçsoy, Türkkan Özkan
KONYA: Galip Karaca, Hacı Mustafa Bozkurt, Ali Delikanlı, Murat Atçı, Mustafa Taşkın, Alparslan Gündoğdu, Burak Parlak, Abdullah Söğüt, Zihni Fırat, Zinnur Sarıkaya, Hafız Ali Mercan, Halit Atasoy,  Abdullah Koç, İbrahim Koyuncu, Mehmet Hanifi Korkmaz, Mevlüt Pekşen, Abdülkadir Çat, Nurişen Koçak, Osman Fedai, Süleyman Şenol
KÜTAHYA: Osman Ünal, Şeref Zeyrek, Halil İbrahim Kazcıoğlu, Mehmet Akbunar, Yüksel Ünal, Mustafa Demir
MALATYA: Gökhan Şahin, Hasan Şentürk, Muzaffer Çelebi
MANİSA: Cemal Kutlar, Cengiz Ergün, Tanju Balatlı, Uygar Yabaş, Vedat Terdi, Abdullah Aktuna, Gökhan Karaçoban, Mustafa Güvenç, Necati Selçuk, Onur Baylan, Hüseyin Tosun, Ahmet Kırkaya, Ahmet Köktopçu, Ali Çakır, İbrahim Kilimci, Mesut Kızıltuğ, Mustafa Enöz
KAHMARAMANMARAŞ: Nevzat Taner, Ramazan Yüce, Ahmet Nazım Engizek, Ali Çatalbaş, Ali Uyan, Galip Bal, Halis Koca, Mehmet Karnas, Mehmet Şeker
MUĞLA: Mehmet Tosun, Mehmet Çayırlı, Sadık Gün, Abdulah Küçükbozbaş, Salim Tokalaş, Asım Başaran, Süleyman Taşkın, Telat Topçuoğlu, Ümit Alper, Hüseyin Nizamoğlu, Keramettin Tülerli, Servet Göka
NEVŞEHİR: Burak Kalfaoğlu, Eyyüp Öz, Göksel Taşçı, Abdullah Ergen, Arif Aytekin, Bekir Mesut Ünal
NİĞDE: Yunus Yıldız, Bilal Uğur, Hikmet Bekil, Mustafa Balcan
ORDU: Nedim Can, Serdar Ateş, Şinasi Keskin, Hayati Yılmaz, Mehmet Demirci, Mevlüt Demirbaş
SAKARYA: Hüsamettin Atasever, Niyazi Korkusuz, Ümit Dikbayır
SAMSUN: Cihat Unat, Ersin Kıcır, Ömer Süslü, Süleyman Akdemir, Zafer Civelek, Hakan Gümü, Ahmet Toprak, Bülent Şener, Mehmet Aydın, Mehmet Akyüz, Osman Süzen, Cemal Ceyhun Karaca , Hasan Aksoy, Hüseyin Acar, İlhan Tarım
SİNOP: Halil Dilek Özcan, Hasan Aslan
SİVAS: Yusuf Yıldırım, Murat Taşçı, Nami Çiftçi, Osman Er, Ragıp Özkan, Yaşar Aşkın
TEKİRDAĞ: Enes Kaplan, Hakan Özgül, İmdat Altıntaş, Ahmet Hisal, Alaattin Özgül, Musa Sarıaydın, Mustafa Aydın, Gencan Pakalpakçı, Yusuf Çetin, Muzaffer Destereci, Sertaç Alkaya, Aslan Dallı
TOKAT: Ahmet Yenihan, Levent Aslan, Mehmet Vergili, Ahmet Turan Ünverdi, Alparslan Özcan, Fatih Demirkol, Mustafa Özcan, Namık Ateşli
TRABZON: Şükrü Kuleyin, Refik Kurukız, Salih Dilaveroğlu, Mustafa Sağlam, Mustafa Yılmaz Odabaş, Oktay Kaplan, Abdülaziz Saykı, Metin Gedikli, Muammer Demeli, Abdülbaki Malkoçoğlu, Burhan Bekar, Erhan Akbulut, Halil Kul, İbrahim Türk
ŞANLIURFA: Musa Kazım Deniz
UŞAK: Şevket Gök, Ahmet Özkan, Ramazan Alaybeyoğlu, Ali Kuru, Ali Kurt
VAN: Adil Karakoç
YOZGAT: Bünyamin Katipoğlu, Emin Başartur, Mehmet Kürşat Belen, Muhsin Bölükbaşı, Tuncer Bozyokuş
ZONGULDAK: Asım Tazegül
AKSARAY: Osman Ertuğrul, Özhan Türemiş, Ramazan Çetin, Ayhan Erel, Bülent Gülüm, Ferit Köse, Murat Engin
BAYBURT: Süleyman Burç
KARAMAN: İsmet Hatipoğlu, Kamil Koçdayı, Yüksel Büyükkarcı
KIRIKKALE: Serkan Tunçbilek, Şevket Özsoy, Yavuz Kuzucu
BARTIN: Sezai Bilgin
ARDAHAN: Taşkın Polat
IĞDIR: Hakan Şıktaş, Kasım Birge, Özcan Günsoy
KARABÜK: Burhanettin Arslan, Mustafa Dursun
KİLİS: Arif Amoca, Halil Özdemir
OSMANİYE: Mustafa Boysal, Mustafa Nuri Nuhoğlu, Ahmet Şişman, Doğan Öztürk, Hamza Büyüköztürk, Muhammet Kaya
DÜZCE: Mehmet Okan Yanmaz, Mete Taşören, Taner Çetinkaya, Dursun Can, Hülya Ersoy, Hüseyin Turna

KURUCULAR KURULU: Mehmet Nihat Erşekerci, Abdülmuttalip Polat, Ali Sağır, Hayrettin Başeğmez, Mehmet Gümüştaş, Mehmet Küçükince, Mevlit Dedeoğlu, Niyazi Akıska, Selahattin Güntay, Tahsin Ünlü

MERKEZ YÖNETİM KURULU: Ahmet Turgut, Aybüke Topcubaşı Ekici, Bünyamin Polat, Celal Dağgez, Mehmet Kılıç, Mustafa Erdem, Osman Cem Kazmaz, Ömer Demirel, Özcan Pehlivanoğlu

MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok, Nuri Okutan, Seyfettin Yılmaz, Yusuf Halaçoğlu, Ümit Özdağ

Kaynak: YeniÇağ

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ