Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,33 / Satış: 5,35
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

MHP adayları desteklerden dolayı memnunlar

MHP adayları desteklerden dolayı memnunlar
  • 12.06.2018
  • 409 kez okundu

MHP Aksaray Milletvekili adayları , , Aysun Hızlı Okur ve Fatih Önemli, iftarı Kamu-Sen İl Başkanı Taner Kara ve Kamu-Sen yöneticileri ile birlikte yaptıktan sonra Yenikent kasabasında partililerle bir araya geldiler.

Kamu-Sen yöneticileriyle birlikte olmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getiren MHP Aksaray Milletvekilleri Kamu-Sen’e bağlı üyeler ve diğer sendika üyelerinin vermiş oldukları destekten dolayı çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz. Kamu-Sen üyeleri, ülkemizin temel direği olarak Milliyetçi hareket Partisini görüyorlar ve destek veriyorlar. 24 Haziran seçimlerinde MHP Aksaray’da rekor oy ile halkımızın şu ana kadar çözülemeyen sorunlarını çözeceğimizin vaadini verdik. Emeklilikte yaş bekleyenlerin sorununu çözeceğiz. Memurlarımızın 3600 ile ilgili sorunlarını çözeceğiz. Halkımızın bizlerin vaatlerini de çok beğeniyorlar ve hükümette ve iktidarda Cumhur ittifakında MHP’yi de görmek istiyorlar” dediler.

Akşam teravih namazını Yenikent kasabasında kılan MHP Aksaray Milletvekili adayları, Yenikentlilerin verdiği destekten dolayı memnun oldular. Yenikentliler Cumhurbaşkanlığı oyunu Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekili oyunu da Cumhur İttifakına ve MHP’ye vereceklerini söylediler. Yenikentliler Cumhur ittifakının adayları olarak bizleri gördüler ve 24 Haziran seçimlerinde söz verdiler.

Devletin MHP yöneticileri ve Milletvekillerine ihtiyacı var diyen MHP Aksaray Milletvekili adayları, Halkımızın çok büyük tercihi ve teveccühünü görmekteyiz. Bu ilginin 24 Haziran’da sandığa yansıyacağına inanıyoruz. Bunu Bize söylüyorlar. Halkımızın 15 Temmuz ve sonrasında MHP’nin Önce ülkem ve vatanım ardından partim ve biz sözünü çok iyi uygulayarak görmüştür. MHP’lilerin bu ülkenin temel direği, temel taşı olduğunu görmüşlerdir. Bunun için de seçimlerde MHP’ye verecekleri oylarla bunu göstereceklerini belirtiyorlar” dediler.. (HaberAksarayCom)

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ