Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Muhasebe Programı ile iş verimliliğinizi arttırın!

Muhasebe Programı ile iş verimliliğinizi arttırın!
  • 20.02.2016
  • 1.176 kez okundu

Ticaret yaparken en önemli hususlardan birisi şüphesiz işletmenin gelir ve gider hesaplarının düzenli bir şekilde tutulmasıdır. Gelir ve gider hesaplarının tutulmasının yanı sıra işletmenin hızlı bir biçimde raporlamalar alarak hareket etmesi son derece önemlidir. Tüm bunlara olanak tanıyacak ve iş yükünüzü hafifletecek olan muhasebe programı seçiminde kullanılabilirliği, sürekli destek hizmeti, yeterliliği gibi belirleyici noktalara dikkat edilmelidir. Barındırdığı özellikler ve sağladığı kolaylıklar ile ön muhasebe programları arasında bir adım öne çıkan Fenesoft Ön , işletmenizin cari hesap kayıtlarını son derece kolay bir kullanım sunarak tutmanızı, stok takibi yapabilmenizi, çek-senet gibi kıymetli evraklarınızı işleyebilmenizi sağlar.

İçerdiği birçok modülden bazıları olan personel takibi, sipariş takibi, çek takibi, senet takibi ile iş yükünüzü hafifletebilir, anlık olarak tüm kayıtlarınıza ulaşabilir ve tüm bu modüllere ilişkin raporlar alarak detaylı incelemesini yapabilirsiniz. Yazılım sayesinde fatura, irsaliye, makbuz işlemlerinizden raporlama çıktılarına kadar tüm yazdırma görünümlerinde çıktı alacağınız kağıda göre düzenleme yapabilir, çıktıda yer almasını istediğiniz bilgileri seçebilirsiniz.

Geliştirdiği ön muhasebe programları ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için profesyonel iş takibini sağlamayı hedefleyen Fenesoft, aynı zamanda kullanıcılarına hızlı teknik destek hizmetleri de sunmaktadır. Esnaf ve kobilere çeşitli sektörel programlar sunarak ticari yazılımların kullanımı konusunda öncülük etmektedir. Fenesoft’un ürettiği sektörel çözümlerin başında cari hesap programı, stok takip programı, çek takip programı, kasa takip programı, müşteri hesap takip programı gibi uygulamalar gelmektedir. Sektörel yazılımları ücretsiz bir şekilde indirmek ve test edebilmek için www.fenesoft.com adresini ziyaret edebilir ve Fenesoft Müşteri Hizmetleri ile görüşerek yazılımlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ