Muzaffer Çakır Semt Polikliniği bitme aşamasına geldi

Muzaffer Çakır Semt Polikliniği bitme aşamasına geldi

  • 21 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 1.987 KEZ OKUNDU

Hayırsever işadamı Muzaffer Çakır tarafından yaptırılmakta olan semt polikliniğinin inşaatı bitme aşamasına geldi..

Hayırsever işadamı tarafından yaptırılmakta olan semt polikliniğinin inşaatı bitme aşamasına geldi.

Ereğlikapı Mahallesine yapılan ‘’nin tamamlanma aşamasına gelerek, iç montaj ve çevre düzenlemesinin ardından poliklinik binasının kısa sürede açılışa hazır hale getirilmesi planlanıyor.

Hayırsever İş adamı Muzaffer Çakır tarafından yaptırılan ve kendi adını taşıyan “Muzaffer Çakır ”; Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak, Ereğlikapı, Fatih, M.Akif, Selçuklu, Hürriyet, Pınar mahallelerinde yaşayan yaklaşık 50 bin nüfusa sağlık hizmeti verecek.

18 Ekim 2016 tarihinde Aksaray Valisi Aykut Pekmez ve Aksaray protokol üyeleri tarafından temeli atılan, bünyesinde 13 poliklinik odası, röntgen, laboratuvar ve acil servis bulunduran ‘Muzaffer Çakır Semt Polikliniğinin’; yaklaşık 1 milyon liraya mal olduğu öğrenildi.

İş adamı Adnan Çakır konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Babam Muzaffer Çakır tarafından yaptırılan Semt Polikliniği’nin inşaatını tamamlama aşamasına geldik, yaklaşık 1300 m²’lik kapalı alana sahip binanın şu anda iç montaj yapılıyor, çevre düzenlemesini de bir ay içerisinde tamamlayıp, Aksaray Kamu Hastaneleri Birliğine teslim edeceğiz” dedi..

Zi̇yaretçi̇ Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz