Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Namaz Öğreten Seccadenin Özellikleri

Namaz Öğreten Seccadenin Özellikleri
  • 21.03.2016
  • 673 kez okundu

                Her geçen gün daha hızlı yayılan ve bugüne kadar ciddi anlamda iyi bir konumda yer alan namaz öğreten seccade, binlerce kişiye namazın nasıl kılınacağını öğretmiştir. Siz de o kişilerden biri olmak istiyorsanız, bu seccadeden yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet üzerinden bir seccade siparişi vermek olacaktır. 1 adet seccade için 49 lira ücret ödemeniz gerekiyor.

Akıllı Seccade

                Aslında namaz öğreten seccadenin birçok söylenmesi gereken özelliği var. Bunlardan bir tanesi ezan okuyor olmasıdır. Oldukça faydalıdır ve kişiyi namaza çağırır. Bir diğer özellik ise HD ses kalitesine sahip olması denilebilir. Edilen duaları, namaz içerisindeki farzları net bir şekilde duyar ve eksiksiz öğrenmiş olursunuz. Ürün hakkında bilgi almak için http://www.namazogretenseccade.web.tr/ sitesine giriniz.

Fiyatı Nedir?

                İnternet üzerinden sipariş vererek temin edebileceğiniz bu seccade için 49 lira ücret ödemeniz gerekiyor. Sizlere gelen paketin içerisinden çıkan akıllı pusula birkaç saniye içerisinde kıblenin yönünü bulmakta ve vakit kaybetmeden namazınızı kılmanızı sağlamaktadır.

Kaleminiz Size Kuran Öğretsin

                Bahsedilen seccade kadar ilgi gören bir diğer teknolojik alet ise kuran okuyan kalemdir. Bu kalem üzerine tutulduğu ayeti hafızasından okumakta ve sizlere kuran ziyafeti vermektedir. Üstelik ayetin hem Arapçasını hem de mealini dinleme seçeneğiniz bulunmaktadır. Ayrıca içerisinde farklı imamların seslendirmeleri, günlük dualar da bulunmaktadır. Bu sayede her an çıkarıp dua dinleyebilir ve edebiliriz.

Ayrıntılı Bilgi ve Satış İçin

Kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz hafif ve ergonomik tasarımı ile dikkatleri kendine çeken kuran okuyan kalem, satışa sunulduğu günden bu yana binlerce kişi tarafından kullanıldı. Birçok insana kuran okumayı öğreten ve dilediği zaman kuran dinlemesine olanak sağlayan bu kalemi sizler de denemelisiniz. Şayet kuran okumayı bilmiyorsanız dinleyerek öğrenebilir, eğer biliyorsanız farklı imamlardan dinleyerek telaffuzunu güzelleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ