Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Saçlar Neden Dökülür ve Vusla Kara Sarımsak

Saçlar Neden Dökülür ve Vusla Kara Sarımsak
  • 11.06.2016
  • 686 kez okundu

Her bireyin küçük ve ya büyük yaşta saç dökülme sorunu olmaktadır. Bu saç dökülmesi belirli durumlarda normal karşılanırken belirli anlarda normalin dışına çıkılmaktadır. Bu normalin dışına çıkan dökülmelerde kara sarımsak sizlere yardımcı olabilmektedir. Günde 50 ve ya maksimum 100 tele kadar saç dökülmesini herkes yaşayabilmektedir. Bu rakam tamamen normal olarak kabul edilmektedir. Ancak bunun üstüne çıkan rakamlar normal olarak kabul edilmediği için ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratabileceği için çözüm bulunması gerekmektedir.
Aksi durumda kel kalma gibi durumlar özellikle erkekler için kaçınılmaz olurken bayanlar için ise saçlarda açılma en son istenilen durumlardan biridir. Saçlarınızın dökülme miktarında siz de artış hissediyorsanız yapmanız gereken mutlaka vusla kara sarımsak ile saç bakımı yapmaya başlamanız olacaktır. Muhtemelen saçlarınızın yeterli miktarda vitamin ve mineral almamakta ve bu yüzden de artık güçsüzleşip dökülmeler baş göstermeye başlamıştır. İşte bu durumda siz de artık saçlarınızı güçlendirmek için bir çözüm yolu aramaya başlarsınız. Saç dökülmelerinin farklı nedenleri de bulunmaktadır elbette. Bunlardan biri yanlış saç bakım ürünü ve kozmetik malzemeler kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle kimyasal içerikli şampuanların tercih edilmesi saçların güçsüzlenip dökülmesini arttırmakta ve bununla da kalmayıp saç köklerini kuvvetsizleştirmektedir.

Kimyasal içerikli şampuanlardan uzak kalıp saçlarınızı kuvvetlendirmek için kara sarımsak özlü vusla her zaman en doğru tercih olacaktır. Tamamen bitki özlü olmasından dolayı saçlarınızı besleyici özelliğini bir arada bulundurmakta ve içinde yer alan kara sarımsak sayesinde saçlarınızı güçlendirdiği de bilinmektedir. Sadece kimyasal içerikli şampuanlar değil elbette saç dökülmesine neden olan unsurlar. Bununla birlikte boya, röfle, renk açma, düzleştirme ve perma gibi işlemler de saçın dökülmesine neden olan unsurlar arasında kabul edilmektedir. İşte bu nedenden dolayı saçlarınızda ki dökülmelerde artış gördüğünüz andan itibaren mutlaka bu tarz uygulamalara artık bir dur demeniz gerekmektedir. En azından bir süre bu uygulamaları yapmadan düzenli bir şekilde vusla kara sarımsak*satın alıpkullanmaya devam ederseniz sorununuz daha çabuk düzelecek ve eski canlı ve güçlü saçlarınıza daha çabuk kavuşabileceksiniz. Özellikle bu işlemleri çok sık bir şekilde uygulayan kişilerde saçlarında daha ciddi sorunlar olduğu da gözlemlenmiş ve onarılması daha zor olan sorunlar ile karşı karşıya kalındığı da bilinmektedir. Özellikle koparak dökülme gibi sorunlar daha kötü durumlar ile karşı karşıya kalınmasını sağlamakta ve saç tellerinin incelmesine neden olmaktadır. Bu yüzden bu tarz işlemleri saçlarınızı kaybetmeye başlamadan önce azaltmalı ve mümkün oldukça bu tarz kimyasal işlemlerden uzak durmalı ve ya en azından bunu her ay tekrarlamaya son vermeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ