Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,36 / Satış: 5,38
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Şehr-i Süleha’da Ailemiz e-dergisi yayın hayatına başladı

Şehr-i Süleha’da Ailemiz e-dergisi yayın hayatına başladı
  • 04.05.2016
  • 1.099 kez okundu

Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün yayın organı olan ve 3 ayda bir dijital olarak yayımlanacak olan “ Şehr-i Süleha’da AİLEMİZ” dergisi yayın hayatına başladı..

Tarih boyunca Aksaray’a verilen isimlerden biri olan “” (Salihler Şehri) ismine ithafen İl Müdürü İsrafil Aktürk tarafından isimlendirilen dergi, İl Müdürlüğü’nün Web sitesi olan http://aksaray.aile.gov.tr adresinden erişime açıldı.

AR-GE Birimi tarafından hazırlanan dergi, Kurumun hizmetlerini ve bu hizmetleri vatandaşlarımıza ulaştıran hizmet birimlerinin tanıtımını yapmaktadır.

Doğum Yardımı, Engelli Evde Bakım Hizmetleri, Erişebilirlik, Koruyucu Aile gibi pek çok hizmeti yürüten, aynı zamanda kreşler, A.Kadir Üçyıldız Huzurevi, Aksaray Rehabilitasyon Merkezi gibi pek çok kuruluşu da bünyesinde bulunduran Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, e-dergi çalışması ile Aksaray Halkına daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Aile ve sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk, “Şehr- i Süleha’da AİLEMİZ” dergisinin hazırlanmasında başta AR-GE Birim Sorumlusu Fatih Bedri Aslan’a, İşaret Dili Tercümanı Başak Türkuğur Albay’a ve emeği geçen tüm personele teşekkürlerini ileterek, hizmet kalitemizi geçen gün daha da artıracağız dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ