Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Şehrin Nabzı Dergisi 2.yılını kutladı

Şehrin Nabzı Dergisi 2.yılını kutladı
  • 31.05.2016
  • 1.228 kez okundu

Şehrin Nabzı Dergisi, 2’nci kuruluş yıldönümünü pasta keserek kutladı..

Ağaçlı Melendiz Otelde düzenlenen gecede görevde olduğu sürede vaat ettiği projelerin bir çoğunu hayata geçiren ve içme suyu konusunda 100 milyonluk projeyi onaydan geçmesini sağlayan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya proje ödülü dalında plaket verildi. İhtiyaç sahibi ailelerin ihtiyacına cevap veren Kadın Koordinasyon Merkezinin faaliyetleri dolayısıyla Hasibe Yazgı’ya ise Toplum Gönüllüleri dalında plaket verildi. Ayrıca Aksaray için önemli projelere öncülük eden sivil toplum örgüt temsilcilerine, iş ve istihdam dalında Aksaray yatırım yapan yatırımcı işadamlarına teşekkür plaketi verildi.

Derginin Editörü Derya Özaba, derginin tarafsızlık ve dürüstlük çizgisinden hiçbir zaman çıkmadığını söyledi. Şehrin Nabzı Dergisinin Aksaray’ın toplumsal olaylarını tarafsız bir şekilde 2 yıldır aralıksız okuyucuya aktarıldığını belirtti. Dergi Editörü Derya Özaba, kendisine her konuda destek veren Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya, sivil toplum kuruluşu yöneticilerine, Aksaraylı yatırımcı işadamlarına teşekkür etti.

Ödül gecesine Başkan Yazgı ve Eşi Hasibe Yazgı, SGK İl Müdürü Saffet Çalışkan, Esnaf Oda Başkanı Doğan Ceylan, ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, Ziraat Oda Başkanı Emin Koçak, Borsa Başkanı Hamit Özkök, Koyun Keçi Yetiriciler Birlik Başkanı Mahmut Aktürk, Müteahhitler Başkanı Ömer Gümüşay, Gazeteci, Sanatçı ve çok sayide sanayici ve işadamı katıldı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ