Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,36 / Satış: 5,38
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Teknolojik donanımlı yol çizgi boyama aracı hizmete girdi

Teknolojik donanımlı yol çizgi boyama aracı hizmete girdi
  • 17.05.2016
  • 1.185 kez okundu

Aksaray Belediyesi, Ulaşım Hizmetleri bünyesinde kullanılmak üzere teknolojik donanımlı yeni bir yol çizgi makinesi alarak hizmete sundu..

Yeni alınan modern yol çizgi aracı, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin muhtelif yerlerinde kullanılma başlandı. Belediye ekipleri, Şifahane mahallesi ve hastane çevresindeki yollara yeni alınan araçla yol çizgileri yaptı. Görevliler, yeni alınan araçta bulunan bilgisayarlı dijital sistem sayesinde yolların şerit çizgilerini daha hızlı, düzgün ve kaliteli bir şekilde tamamlıyorlar.

Belediye yetkileri, Aksaray Belediyesine kazandırılan modern yol çizgi aracı sayesinde işlerin daha hızlandığını ve kısa sürede tamamlandığını ifade ederek “Belediyemiz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne alınan teknolojik donanımlı yol çizgi boyama aracı hizmete girdi. Daha önce el yordamı veya ilkel püskürtme yöntemleriyle yapılan yol çizgi boyama işleri, artık bu araç sayesinde hem daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Belediye olarak teknolojinin tüm imkânlarını kullanıyoruz.” şeklinde konuştular..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ