Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Türk Hava Yolları Aksaray halkından uçuş desteği istiyor

Türk Hava Yolları Aksaray halkından uçuş desteği istiyor
  • 03.05.2016
  • 1.400 kez okundu

Türk Hava Yolları Nevşehir Müdürü Osman Hacımahmutoğlu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti..

ve THY Nevşehir Müdürü karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Türk Hava Yollarının bir dünya markası olduğunu belirten Başkan Yazgı “ dünyanın en iyi hava yollarının başında yer alıyor. Aksaraylı hemşerilerimizin Nevşehir’e ulaşımı için bir çalışma yapılacak. Bizde kendilerine destek olacağız. Tüm vatandaşlarımızdan yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde Kapadokya Havalimanını ve Türk Hava Yollarını kullanılmasını istiyoruz.” Dedi.

Hacıosmanoğlu’da Aksaray halkından beklediklerini ifade ederek şunları söyledi “Başkanımızı ziyaret sebebimiz; Nevşehir uçak seferlerimiz hakkında kendisine bilgi vermek. İkinci nedeni de biz Aksaraylı vatandaşlarımızın Kapadokya havalimanını kullanmalarını istiyoruz. Biz istiyoruz ki Aksaray’dan daha fazla kişi Kapadokya havalimanını kullansın. Bizde burada ki yapmış olduğumuz sefer sayısını artıralım. Daha fazla insana hizmet vermiş olalım. Başkanımın da buradan desteğini almak için kendilerini ziyaret ettik. Hava yoluyla yolculuk yapmak isteyen tüm Aksaraylı vatandaşlarımızı Nevşehir’e bekliyoruz.”

Yapılan görüşmelerin ardından, Türk Hava Yolları Nevşehir Müdürü Osman Hacımahmutoğlu Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya THY’nin maket uçağını hediye etti..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Zıkkımın Kökü dedi ki:

    Biz Aksaraylılar olarak Hasandağı Havaalanını kullanacağız(!) Bitmek üzeredir herhalde…

  2. Recep dedi ki:

    Aksaray doğumlu olanlara 50% tenzilat olursa neden olmasın tercih ve destek olunur

YORUM YAZ