Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 3,88 / Satış: 3,90
€ EURO → Alış: 4,57 / Satış: 4,59

Yılın En Trend Estetik Operasyonları : Lazer Epilasyon ve Meme Dikleştirme

Yılın En Trend Estetik Operasyonları : Lazer Epilasyon ve Meme Dikleştirme
  • 10.07.2017
  • 223 kez okundu

Her yıl özellikle yaz aylarında estetik dünyası büyük yenilikler ve gelişim gösteriyor.

Her yıl özellikle yaz aylarında estetik dünyası büyük yenilikler ve gelişim gösteriyor. Kadınların yaza hazırlanmasında yardımcı olan bu estetik operasyonların başında ise lazer epilasyon ve meme dikleştirme bulunuyor. Kolay uygulanıyor olması, etkisinin uzun sürmesi ve kalıcı çözümler sunması belki de lazer epilasyonu vazgeçilmez kılan bir kaç özelliği olsa da fiyat açısından oldukça makul olması da günümüzde artık herkesin istenmeyen tüyleri yok etmede ilk tercihi haline gelmiş durumda. Bu yazımızda lazer epilasyon ve meme dikleştirme hakkında bilgiler sunacağız.

Lazer Epilasyon Nedir?

Normal ağdaya göre etkisi çok daha uzun süren ve acısız yöntemlerden bir tanesi olan lazer epilasyon, son dönemde çok fazla tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir ve kadınlar kadar erkekler de bu yöntemi tercih etmeye devam ediyor.

Kıl köklerinin lazer ışınları ile birlikte yakılması işlemi olarak da tanımı yapılan lazer epilasyon, 90’lı yılların sonundan itibaren uygulanmaya başlamış ve birçok sektörde de tercih edilmiştir. Sıradan bir ağda ya da traşa göre çok daha etkili olan yöntem için tek bir seans ne yazık ki yeterli olmuyor. Etkili bir sonuç almak adına 3 ila 4 seans boyunca bu tedaviyi almanız gerekiyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en güzel ve en etkili yollarından bir tanesidir.

Fiyatlar konusunda net bir rakam vermek pek mümkün değil çünkü uygulama biçimine ve uygulayacak kişiye göre bu durum değişiklik gösterebiliyor. Kurum ya da kişilerin iletişim numaralarına online olarak ulaşabilir ve fiyatların yanı sıra süreç hakkında da daha detaylı bilgi https://www.slimfit.com.tr/lazer-epilasyon/ sayfasından alabilirsiniz. Şimdi de bir diğer konu başlığımız olan meme dikleştirme hakkında bilgiler verelim.

Meme Dikleştirme Ameliyatı

Doğumdan sonra emzirme ile birlikte memelerdeki sarkma oranı da artıyor ve müdahale edilmediği ya da önlem alınmadığı takdirde bu sarkmalar çok daha görüntülere sebebiyet verebiliyor. Sutyen kullanımında yapılan hatalar ya da genetik bozukluk da yine memelerdeki şekil bozukluklarının en önemli nedenlerinden bir tanesidir.

Sarkmalar, yaşlılık belirtisi olarak da kabul edilebiliyor ve hanımlar için büyük bir sorun olarak nitelendiriliyor. Görsel olarak kendinizi daha iyi hissetmek ve bunun aynı sıra daha güçlü bir fiziğe sahip olmak adına sizler de meme dikleştirme ameliyatını tercih edebilirsiniz. Oldukça sağlıklı ve başarılı bir operasyon sonrasında memeleriniz daha dik ve daha kusursuz bir görüntüye sahip olacaktır.

Sarkık memelerin yeniden toparlanma süreci çok uzun değil ve ameliyat sonrası da herhangi aksi bir durum yaşamıyorsunuz. Meme dikleştirme ameliyatı yapan çok sayıda hekim ve hastane an itibarıyla mevcut. Dilerseniz iletişime geçerek süreç ve ameliyat sonrası detaylar ile ilgili bilgi alabilir ve fiyatlar konusunda da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ