Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,36 / Satış: 5,38
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Zinde krem ve bilinmesi gerekenler

Zinde krem ve bilinmesi gerekenler
  • 21.03.2016
  • 861 kez okundu

Günümüzde sağlık kuruluşlarına genel olarak orta yaşların üzerinde bireylerin, vücut ve eklem ağrılarından kaynaklı olarak başvuruları görülmektedir. Fakat pek çok birey, bu konuda her zaman başarılı olduğu görülememektedir. Sizlere bu konuda yardımcı olan ağrı kesici ürünlerden bahsetmek gerekirse eğer, en çok tercih edilen ürünler arasında, zinde kremi yer almaktadır. Zinde krem, son yıllarda adını oldukça fazla duyurmuş bir ürün olması ile birlikte, bitkisel bir ürün olarak da tercih sebebi olmuştur. Bu krem hakkında kısaca bilgiler vermek gerekirse ve kullanım detaylarına göz atmak gerekirse, bilgiler şöyledir.

Zinde krem ve bilinmesi gerekenler

Zinde krem, her sabah ve her akşam uygulanması gereken bir ağrı kesici kremdir. Bu krem, sabah ve akşam olmak üzere, masaj yolu ile uygulanması uygundur. Krem, ağrı bölgesine yeteri miktar alınarak, cilde iyice yedirilmeli ve kullanım gerçekleştirilmelidir. Elbette ki ilk olarak ağrı bölgesi kir ve yağdan arındırılmalı, sağlıklı bir uygulama gerçekleştirilmelidir.

Zinde terlik hakkında

Bu kremin yanı sıra, ağrı kesici ürünler arasında, zinde terlik yer almaktadır. Bir terlik ne kadar etkili olabilir diye sorular sorulacak olursa eğer, cevabı şu şekilde verilebilir.

Bahsedilen bu terlik, normal bir terlikten farklı tasarıma sahiptir. Tabanının ayak masajı ile aynı etkiye sahip olabilmesi ile birlikte, vücudun pek çok bölgesinin son bulduğu hassas noktalara etki ederek, ağrıların hafifletilmesinde yardımcı olmaktadır. Kullanımı ise sabah 15 dakika akşam 15 dakika olmak üzere uygun görülmüştür. Ürün siparişini resmi satış sitesi http://www.zindekremi.com/ ‘dan oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ