Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Akciğer Şurubu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Akciğer Şurubu Nedir? Nasıl Kullanılır?
  • 12.02.2019
  • 1.367 kez okundu

Akciğer şurubu, yeşil çilek detoksu olarak da bilinen akciğerleri temizleyen bitkisel bir üründür. Sigara, alkol kullanımına bağlı olarak akciğerlerde biriken zehri atabilmek için kullanılır. Bu işleme akciğer detoksu denilmektedir ve akciğer şurubu bunu doğal bir yolla sağlar.

İnsanlar sigarayı bırakmak için veya akciğerlere verdiği zararları temizlemek için genellikle akciğer detoksu yapmayı tercih ediyorlar. Ancak bunun için genellikle kimyasal ürünler kullanmayı tercih ediyorlar. Bu tür kimyasal ürünlerin genellikle sağlığınıza yan etkileri bulunuyor. Bu sebeple kullanılması doktorlar tarafından önerilmiyor. Akciğer şurubu ise tamamen bitkisel ve doğadan toplanan ürünlerle yapıldığı için sağlığınıza hiçbir yan etkisi bulunmuyor.

Akciğer Şurubunun İçeriği Nedir?

Tamamen organik ve doğal bitkiler ile üretilmiş Akciğer Şurubunun içerisinde yeşil çilek, zencefil, safran otu gibi maddeler bulunuyor. Her biri akciğeri ayrı bir yönden temizlemenize ve akciğer detoksu yapmanıza olanak sağlıyor. Yeşil çilek, antioksidan görevi görerek akciğerdeki pisliği balgam şeklinde atmanızı sağlar. Ürünü kullanmaya başladığınız ilk hafta öksürük durumu görülecek. Bu durumda korkmanıza gerek yok, balgam yoluyla akciğerler temizleniyor.

Yeşil çilek detoksu ürününde ayrıca zencefil de bulunuyor. Zencefil akciğerlerdeki dokuları yenileme konusunda bilinen en etkili bitki diyebiliriz. Aynı zamanda öksürük, balgam gibi problemlerin de çözülmesi konusunda yardımcı olur. Bunun gibi içerisindeki bitkisel maddeler sayesinde sigarayı bırakmanız, bırakmasanız bile etkilerini akciğerlerinden temizlemeniz oldukça kolaylaşıyor.

Akciğer Şurubu Nasıl Kullanılır?

Eğer sigarayı bırakmak ve akciğer temizliği için akciğer şurubu kullanmayı düşünüyorsanız, ürünü düzenli bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Akciğer şurubu kullananlar yaptıkları yorumlarda düzenli bir kullanımdan sonra daha rahat nefes aldıklarını ve sigara kullanımı yüzünden oluşan öksürüğün kesildiğini belirtiyorlar. Akciğer detoksu yapmaya başladıktan 1 ay sonra tekrardan muayeneye gittiklerinde akciğerlerindeki katran ve pisliğin neredeyse tamamen temizlendiğini söylüyorlar.

Ürünü satın almak için internet üzerinde birden fazla site bulunuyor. Ancak eğer güvenli bir alışveriş yapmak ve orijinal akciğer şurubu satın almak istiyorsanız akcigersurubu.net üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda sitede bulunan gerçek kullanıcı yorumlarını okuyabilir, kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için site üzerindeki bilgileri okuyabilirsiniz.

Daha fazla detay için: https://akcigersurubu.net/

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ