Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,50 / Satış: 6,52

Aradığınız her yemek tarifinin tek adresi Nefis Yemek Tarifleri

Aradığınız her yemek tarifinin tek adresi Nefis Yemek Tarifleri
  • 12.09.2017
  • 600 kez okundu

2007 yılında kurulan ve  yemek tariflerini kullanıcılarına ulaştırmayı hedefleyen Nefis yemek tarifleri 2009 yılında kullanıcılarını paydaş haline getirip ara yüzünde yaptığı yenilik ile kullanıcılarının da yemek tarifi paylaşmasını sağlamış ve çok hızlı bir şekilde yemek tarifi sayısını çok yukarılara taşımıştır. Her kullanıcısını bir aile bireyi gibi gören Nefis Yemek Tarifleri  bu özelliği ile rakiplerinden kat kat fazla kullanıcı ve takipçiye sahip olmuştur. Kullanıcılar kendileri için özel olan yemek tariflerini bile site içerisinde paylaşarak hem daha fazla sayıda yemek tarifi oluşmasını sağlamış hem de  kendilerini Nefis Yemek tarifleri sitesinin bir üyesi olarak  görmüşlerdir.

Video ile yemek tarifleri

Hazır sitelerde yer alan  basit tariflerden ziyade oldukça özverili hazırlanmış olan yemek tariflerine sahip olmasına rağmen bunu yeterli görmeyen Nefis Yemek Tarifleri  yemek tariflerine resimler ve video görüntüleri eklemiş ve yemek tariflerinin kolay bir şekilde anlaşılmasını sağlamıştır. Bu özelliği ile hem daha kolay anlaşılan yemek tarifleri paylaşımı yapmış hem de video ile rakiplerinde olmayan bir özelliği kullanıcılarına sunmuştur. Kullanıcılarına sunduğu ara yüz özelliği ile kullanıcılarında videolu ve resim yemek tarifleri paylaşımını sağlayan Nefis Yemek tarifleri tüm yemek tariflerinin yanında sağlığı ve kilosu için özel yemekler yemek zorunda olan kullanıcılarına düşünmüş ve diyet yemekleri tariflerini de site içerisinde paylaşarak farkını ortaya koymuştur.

Sosyal medyada lider

Günümüzde her  sitenin olduğu gibi Nefis Yemek Tarifleri de sosyal medyaya açılmış ve ilk olarak yotube üzerinde bir kanal açarak yemek tariflerini buradan da paylaşmıştır. Youtube üzerinde video görüntüleri şeklinde kullanıcıları için yemek tarifleri paylaşımı yapması takipçilerini ve site ziyaretçilerini cezp etmiş ve youtube kanalı kısa süre de 840.000 kişiye ulaşmıştır. Bu mecra dışında facebook ve instagram gibi alanlarda da hesaplar açan Nefis Yemek tarifleri bu alanlardan da kullanıcıları için yemek tariflerini paylaşmıştır. Tğm sosyal medya mecralarında hesaplar açan Nefis Yemek tarifleri  özel yemek tarifleri ve diyet yemekleri tariflerini tüm kullanıcılarına ulaştırmayı hedeflemiştir.

Farklı ve özel bir site nefis Yemek Tarifleri

Tüm kullanıcılarını düşünen ve  stratejisini kullanıcılarını hedefleyerek geliştiren Nefis Yemek Tarifleri sitesi günümüzde 300.000’e yakın yemek tarifine sahip olmuştur. Kullanıcılarının sahip olduğu tüm yemek tariflerini site içerinde paylaşması ve sitenin bir paydaşı olan kullanıcıların özverili çalışmaları sonucunda rakiplerine fark atmış, yemek tarifi alanında bir numara olarak zirvede yalnız kalmıştır. Aradığınız her yemek tarifini kolaylıkla bulabiliyor olmanız da Nefis Yemek Tarifleri sitesinin farkını ve özelliğini bir kez daha ön plana çıkarıyor.

Mobil uygulamalar

Sosyal medya dışında  mobil dünyada da yer alan Nefis Yemek Tarifleri mobil uygulamalar ile her cep telefonuna girmiş, ücretsiz indirme özelliği ile hem kullanıcılarına hem de takipçilerine bir dokunuş  kadar yakın hale gelmiştir. Yiyeceklerine dikkat etmek zorunda olan hastalar ve kilolu insanlar için günlük diyet yemekleri tarifi sunan Nefis Yemek Tarifleri artık cep telefonu uygulaması ile kullanıcılarına daha kolay bir yaşam sunuyor. Her alanda olduğu gibi mobil dünyada da zirvenin tek sahibi olan Nefis Yemek Tarifleri  kullanıcılarının memnuniyeti doğrultusunda kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ