Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Artık Taksite Bağladığınız Arabanızı Buyurun Garajınıza Çekin!

Artık Taksite Bağladığınız Arabanızı Buyurun Garajınıza Çekin!
  • 08.05.2017
  • 706 kez okundu

Taksitle araba almak çok harika bir fikir elbette! Şimdi bu gerçek! Sadece bir hayal değil!

Taksitle araba almak çok harika bir fikir elbette! Şimdi bu gerçek! Sadece bir hayal değil! Herkesin kredi kartı ya da bankadaki parası, istediği arabayı alabilmeye maalesef yetmiyor. Bu şartlar düzgün değilken de maalesef banka kredi notu da düşük olabiliyor. O zaman da araba almak neredeyse hayal olabiliyor! Şimdi hayalleriniz gerçek oluyor! Türkiye’ye çok farklı, çok başarılı yepyeni bir sistem getirildi! Bu sistem dünyada 100 yıldır var. Peki, sistem nasıl çalışıyor? Sisteme öncelikle remi olarak dâhil olmanız gerekiyor. Bunun için de karşılıklı bir sözleşme imzalanıyor. Bu sözleşmede karşılıklı cezai artlar da bulunuyor.

Siz bu sistem içinde aracınızı 60 aya kadar taksitle alabiliyorsunuz. Bunun için de bir faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Sadece% 3 ile % 9 arasında değişen bir işlem komisyonu ödemesi yapmanız gerekiyor. Oranlar çekilecek olan paraya ve de taksit sayısına göre değişiyor. Siz sistemden çıkmak istediğinizde, sistemden çıkacağınız tarihe dek ödediğiniz tüm ücretleri geri alabiliyorsunuz. Sadece komisyon bedeli sistem içinde kalıyor. Ama her zaman bu şartlar altında sistemden ayrılma sansınız bulunuyor.

Ödemeleriniz Sadece resmi Banka Hesaplarına Yapılıyor!

Taksitle araba almak için ödemeleriniz asla elden alınmıyor. Taksit miktarlarınızı seçili olan bankalara yapıyorsunuz. Bunun karşılığında ödemelerinize istinaden sistemden senet alabiliyorsunuz. Arabanız için gerekli parayı alana dek sistem size senet veriyor, geri kalan ödemeler için de siz senet imzalamak durumunda kalıyorsunuz. Çünkü araç için gerekli olan beden size artık ödenmiş oluyor. Kısacası bu sistem içerisinde karşılıklı güven son derece önemli. Resmi olarak da bu güven evrak boyutunda karşılıklı olarak da tenin edilebiliyor. İstediğiniz zaman sistemde ödemelerinize ara verebiliyorsunuz.

Örneğin işleriniz biraz ters gitti, işten çıktınız ya da maddi anlamda bir sıkışıklık yaşamaya başladınız Bu durumda sisteme bunu bildiriyor ve ödemelerinizi istediğiniz kadar erteleyebiliyorsunuz. Lakin bu durumda erteleme yaptığınız kadar da teslim tarihiniz ertelenmiş oluyor. Buna göre planlamalarınızı yapıyorsunuz. Sistem içinde erken ödeme yaparak da yine teslimatı etken bir tarihe alabiliyorsunuz!

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ