Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 6,85 / Satış: 6,88

Avukatlara Özel Otomasyon Sistemi Hayatınızı Kolaylaştıracak

Avukatlara Özel Otomasyon Sistemi Hayatınızı Kolaylaştıracak
  • 29.05.2017
  • 604 kez okundu

Hukuk işleri oldukça zaman alıcı ve yorucudur. Özellikle avukatlar bu konuda oldukça yoğundur.

Hukuk işleri oldukça zaman alıcı ve yorucudur. Özellikle avukatlar bu konuda oldukça yoğundur. Brunsia firması tüm hukuk işlerini, davaları, dava dosyalarını hukuk otomasyonu sayesinde bilgisayara aktarmıştır. Özel bir yazılım kullanılarak tasarlanan bu program sayesinde her türlü belge ve doküman saklamak artık tarihe karışmıştır. Tek bir tuş ile ister ofisten ister evden tüm süreci takip etmek mümkün bir hale gelmiştir. Bunun yanı sıra şirket, avukat web sitesi de tasarlamaktadır. Böylelikle avukatların kendilerini tanıtması ve daha fazla insana ulaşması da kolay bir hale gelmektedir. İki farklı yazılım ile hem kendinize ait bir web sitesine hem de tüm hukuk işlerini yürüteceğiniz bir programa sahip olabilirsiniz.

Brunsia Law Ne İşe Yarar?

Avukatlar için web sitesi oldukça önemlidir. Firmanın tasarımı ile web sayfanız ilgi çekici bir hale gelecektir. Web sayfasının içine eğer istemeniz taktirde bir logo koyulacaktır. Kendi adınıza tasarlanacak olan bu logo ile daha kurumsal bir hale geleceksiniz. Bunun yanı sıra web sayfası çoklu dil seçeneğine sahip olacaktır. Yabancılar da size bu şekilde kolayca ulaşabilecektir. Hukuk ofisinizin adresi ve bulunduğu yer de navigasyon üzerinden harita üstünde yer alacaktır. Web sayfasında yer alan etkinlik sayfası ile de randevularınızı ayarlayabilir ve aynı zamanda hukuk ile alakalı makaleleriniz de buradan yayınlayabilirsiniz. Böylelikle avukat web siteleri arasından sizin sayfanız sıyrılacaktır.

Smart Law Nedir Ne İşe Yarar?

Hukuk otomasyon programları içinde yer alan bu yazılım, avukatlar için önem arz eden her türlü dosya, belge ve bilgiyi akıllı bir şekilde saklamaktadır. Dava dosyalarına dair tüm bilgileri sınıflandıran bu yazılım sayesinde artık kırtasiye işleri ile uğraşmayacaksınız. Bunun yanı sıra bulut adı verilen sistem ile dünyanın her yerinden bu programa erişim sağlayabilirsiniz. Programın bir diğer özelliği ise davaya dair devam eden süreci size hatırlatmasıdır. Temyiz tarihi ve ne zaman itiraz edileceği gibi detaylar da düşünülmüştür. Ayrıca program içerisinde müvekkil bilgileri de yer alabilmektedir. Bu hukuk bürosu otomasyon programı sayesinde işlerinizi daha rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ