Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Ay Burcu Ne Demektir?

Ay Burcu Ne Demektir?
  • 15.10.2018
  • 416 kez okundu

Burçlar konusu pek çok insanın sohbetlerinde yer almaktadır. Burcunu bilmeyen insan neredeyse yoktur. Yeni tanışan insanlar birbirlerine burçlarını sorar ve davranışlarını ona göre yorumlarlar. Ancak, astrolojiye ilgi duyan kişiler, yükselen burç konusunu merak etmektedir. Günümüzde astrolojiye meraklı kişiler, yeni tanıdıkları birine, burçların özellikleri diye sorduktan sonra, yükselen burcunu sormaya da başlamışlardır. Zira yükselen burç, kişinin etrafı, yani sosyal çevresi tarafından nasıl algılandığını belirlemektedir.

Yükselen Burç Ne İfade Eder?

Bir kişinin doğum esnasında güneşin hangi takımyıldızında bulunduğu, o kişinin güneş burcunu ifade etmektedir. Güneş burcu, kişinin genel karakter özelliklerini tarif eder. Bununla beraber, yükselen burç ise, kişilerin sosyal tarafını belirlemektedir. Merak edilen ise Yükselen Burç Hesaplama nasıl yapılır konusudur. Bunun için, kişinin doğduğu saati bilmesi gereklidir. Uygulamalarla yükselen burç kısa sürede hesaplanmaktadır.

Ay Burcu Ne Demektir?

Kişinin doğum anında ayın konumu, o kişinin Ay Burcu olmaktadır. Astrologlar, ay burcunun, kişinin duygusal yönünü belirlediği, tavırlarını ve farkındalık düzeyini belirlediğini ifade etmektedirler. Ayın olumsuz etkilerinin olduğu dönemde dünyaya gelen kişilerde, bu olumsuz etki görülmektedir. Hayalci ve kararsız kişilerdir. Ay karanlık yüzü ile hep bir gizemi simgeler. Ay burcunun insana etkisi de bu doğrultudadır. Kişilerin mutluluğa ulaşma biçimleri ve duygularını ifade ediş şekilleri ay tarafından belirlenmektedir. Ay burcunun hesaplanması için, doğum günü, ayı, saati ve bunlara ilaveten dakikasını bilmek gereklidir..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ