Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 6,85 / Satış: 6,88

Azar Görüntülü Chat Uygulaması

Azar Görüntülü Chat Uygulaması
  • 18.09.2018
  • 405 kez okundu

Görüntülü sohbet uygulamaları arasında bulunan Azar, her geçen gün daha da gelişmeye devam ediyor. Günümüzde birçok görüntülü sohbet uygulaması bulunsa da uygulamaların kalitesi kullanıcıların görüntülü sohbet uygulamalarından uzaklaşmasına neden oldu. Kişilerin görüntülü sohbet uygulamalarını kullanırken dikkat ettiği şeylere ve kullanıcı deneyimlerine önem vererek oluşturulmuş bir uygulama olan Azar ise her geçen gün yeni kullanıcıların eklemlenmesiyle daha da gelişen ve büyüyen bir uygulama halini aldı. Azar’ın her geçen gün büyümesinde ve gelişmesinde en etkili olan unsurlardan birisi uygulamanın; uygulamayı kullanan insanların deneyimlerini ve raporlarını göz ardı etmemesidir.

Her geçen gün birçok insanın tanışmasına ve yeni arkadaşlıkların kurulmasına olanak sağlayan uygulamada 130 milyondan fazla kullanıcı bulunmaktadır. Son zamanların adından en çok söz ettiren uygulamalarından birisi olan Azar, görüntülü sohbet özelliğindeki iyileştirmelerden sonra da birçok kullanıcının kullandığı bir uygulama haline gelmiştir. Uygulama şu an 190’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Bunun yanı sıra faaliyet gösterdiği 190 ülkenin 130’unda da Google Play Market ve App Store üzerinde en çok indirilen uygulamalar arasında bulunmakta ve indirilme sayısıyla öne çıkan uygulamalar arasında yer almaktadır. Kişilerin sohbet deneyimlerine önem veren uygulamada bulunan hızlı eşleşme özelliği sayesinde kullanıcılar arasında eşleşme süresi kısaltılmış ve bu özellikle beraber kullanıcılar arasında 44 milyardan fazla eşleşme sağlanmıştır.

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması Birçok Dilde Çeviri Desteği Veriyor

Kullanıcılar arasında sosyalleşmek için en önemli unsur dildir. Bir kullanıcı eşleştiği ülkenin dilini bilmediği takdirde karşısındaki kişi ile sosyalleşmesi imkânsız bir hal almaktadır. Azar sohbet uygulaması bunun önüne geçerek Dünya’nın birçok ülkesinde konuşulan dillerden 19 tanesini bünyesine eklemiş ve görüntülü sohbet esnasında metin ve sesli çeviri özelliğinden yararlanma fırsatını kullanıcılarına vermiştir.

19 farklı dilde çeviri özelliği bulunan uygulamada kullanıcıların kendilerini ifade etme sürelerinde azalmalar olmuş ve kişilerin önündeki en büyük engel olan dil unsuru ortadan kalktığı için kişilerin tanışması ve arkadaş olma süreleri azalmıştır. Azar kullanıcıları arkadaş oldukları kişilerle de hem görüntülü hem sesli hem de mesajlaşarak çeviri özelliğinden yararlanmakta ve sosyalleşmeye devam etmektedir.

Arkadaş Listesi Özelliği

Azar kullanıcıları uygulamaya ilk girdikleri andan itibaren görüntülü konuşma seçeneklerinden yararlanmaya başlayarak kişilerle tanışma fırsatı bulmaktadır. Kullanıcılar uygulama bünyesinde bulunan arkadaşlık isteği gönderme özelliğinden yararlanmak için görüntülü sohbet sonrasında kişilere bu teklifi göndermelidir. Karşı taraf gönderdiğiniz arkadaşlık teklifini kabul ettiği takdirde uygulamada bulunan arkada listelerine kişi kayıt edilecektir. Bunun sonrasında arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişi ile hem görüntülü hem sesli hem de mesajlaşarak sohbet edebilirsiniz. Hatta istediğiniz takdir özel arkadaşlık listeleri oluşturabilir, sizi rahatsız eden kullanıcıları arkadaş listelerinizden çıkarabilirsiniz. Azar ile ilgili birçok özelliğin paylaşıldığı Azar Facebook Sitesi üzerinden incelemelere göz gezdirebilir siz de birçok avantajı bulunan bu uygulama ile yeni insanları tanıyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ