Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

Baskılı karton kutu

Baskılı karton kutu
  • 02.05.2019
  • 309 kez okundu

Baskılı kutu, karton kutu ve kraft kutu denilince akla ilk gelen markalardan birisi olan Milim Matbaa, baskılı kutu üretimi ürünlerinde daha fazla dayanıklılık vaat ediyor.

1989’den beri kraft kujjjtu, karton kutu ve baskılı kutu portföyleri ile hem müşterilerini hem de çevreci sendikaları memnun etmeyi başaran Milim Matbaa, kutularında daha az hammaddeye yer vererek daha fazla dayanıklık elde edebilecekleri teknolojiyi hayata geçirdiler.

Poşetin paralı olmasından sonra kraft kutu ve karton kutulara duyulan ihtiyacın artması, Milim Matbaa’yı harekete geçirdi. Poşetin doğaya verdiği zararları göze alarak karton kutuların “daha kolay çözünebilir”olmasını hedefleyen Milim Matbaa, sektöründe en yenilikçi firma olarak biliniyor.

Kraft Kutu, Karton Kutu ve Baskılı Kutu Üreticisi Milim Matbaa ile Doğamız Artık Daha Temiz

Doğanın hızla pislenmesine karşı yürütülen tüm çalışmaları destekleyen Milim Matba, kendi ürünlerini de mercek altına aldı. Baskılı kutu başta olmak üzere tüm portföyündeki ürünlerde kullanılan ham madde oranlarını inceleyen Milim Matbaa, daha az ağaç kesilmesi için ürünlerinde dayanıklılığı arttırabilecek yöntemleri nihayet buldu. Doğaya dost olan bileşenler sayesinde artık poşetten sonra atık kutular da gitgide azalacak…

Milim Matbaa Kimdir?

Kuyumcular, ilaç firmaları, gıda zincirleri ve fabrikaların “kutu imalatçısı” olarak bilinen Milim Matbaa, Türkiye’nin en köklü kutu üreticisi markalarından birisidir. Türkiye’nin en eski baskılı karton çanta tasarımcısı olarak bilinen Milim Matbaa, doğayla dost olmayı seçen nadir firmalardan birisidir.

Klasör, kutu, kartvizit, antetli kağıt gibi çeşitli sektörel kırtasiye ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlayan ve üreten Milim Matbaa firması, Türkiye’de en bilindik matbaalardan birisidir. Teknoloijiyle ihtiyaçları harmanlamak sureti ile başlattığı “doğa dostu akımı” ile şu günlerde konuşulan Milim Matbaa, dayanıklı ürünleriyle hak ettiği beğeniyi toplayacak gibi duruyor.  Ayrıca klasör üretimi için bu sayfadaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Doğa Dostu Ürünleri Görmek ve Fiyat Teklifinde Bulunmak İçin Hemen Milim Matbaa ile İletişime Geçin!

Çeşitli sektörlerin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürünler hazırlayabilen Milim Matbaa, rengarenk ve farklı boyutlardaki yepyeni ürünleriyle dikkat çekiyor. Doğa dostu ürün üretmesinin yanı sıra kalitesini de arttıran Milim Matbaa’yla (www.milimmatbaa.com)  iletişime geçerek siz de ihtiyacınız olan ürün tasarımlarını inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz!

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ