Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Bebeğinizin Sağlığı İçin Sertifikalı Organik Oyuncakların Adresi Hopcute.com

Bebeğinizin Sağlığı İçin Sertifikalı Organik Oyuncakların Adresi Hopcute.com
  • 14.09.2017
  • 301 kez okundu

Bebekler dişlerini kaşımak ve dış dünyayı keşfetmek için oyuncaklarını çiğnerler.

Bebekler dişlerini kaşımak ve dış dünyayı keşfetmek için oyuncaklarını çiğnerler. Bu nedenle sağlıklı malzemeden üretilmiş oyuncaklar kullanmaları önemlidir. Özellikle bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde en yakın arkadaşlarından biri olan diş kaşıyıcılar organik sertifikalı ürünler arasından seçilmelidir. Organik bebek ürünlerinin online mağazası Hopcute.com; Oyuncak kategorisindeki diş kaşıyıcı çeşitleri ve uyku arkadaşı ürünleri bakımından güvenilir bir e-ticaret sitesidir.

Web sitesinde yurt dışından ithal organik sertifikalı bebek ürünlerine yer veren Hopcute.com; diş kaşıyıcı zürafa Sophie, farklı renklerde uyku arkadaşı çeşitleri, oyun matı, ahşap bloklar gibi sağlıklı bebek ve çocuk oyuncaklarının yanı sıra bebek tekstilinde, bebek bakım ürünlerinde ve bebek aksesuarlarında da ekolojik organik ürün çeşitliliğini önemsemektedir.

Hopcute.com’da organik oyuncakların yanında; ekolojik kumaşlardan bebek tulumu çeşitleri, organik kumaştan üretilmiş bebek bornozları, mama dışında farklı gıdalarla beslenmeye başlayan minikler için organik makarnalar, kehribar kolye ve bileklikler ekolojik bebek ürünleri de bulunabiliyor. Web sitesinde yurt dışından ithal organik sertifikalı bebek ürünlerine yer veren Hopcute.com, 17 farklı ürün grubu ile hızlı alışverişe olanak sağlıyor.

Organik pamuk ve organik sertifikalı bebek ürünlerinin önemi

Organik olmayan pamuğun üretiminde kullanılan ağır metal ve azot içeren boyalar, ağartıcılar, florokarbonlar, aldehitler ve amonyak gibi zararlı kimyasallar insan sağlığı için önemli bir tehdittir. Sentetik gübre ve pestisitler yerine, doğal gübre ile yetiştirilen organik pamuk tarımında GDO’lu tohum da kullanılmamaktadır. Böcek ilacı ve kimyasal gübre kullanılmadan organik tarımla yetiştirilmiş pamuğun kullanıldığı kıyafetler, bebeğin genel sağlığının korunmasında ve cilt tahrişlerinin önlenmesinde önemli bir yere sahiptir.

Kimyasal ürün kullanılmadan üretilen ürünler sizi ve bebeğinizi ciddi sağlık sorunlarından koruduğu gibi ekolojik dengenin korunmasına da destek olur. Bebeğinizin cildinin tahrişten uzak olması, cildinde kaşıntı ve döküntü meydana gelmemesi için hemen organik sertifikalı bebek ürünlerinin güvenilir adresi https://www.hopcute.com/ üzerinden alışverişe başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ