Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,73 / Satış: 5,75
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Bu Sezonun En Güzel Gelinlik Modelleri

Bu Sezonun En Güzel Gelinlik Modelleri
  • 20.02.2017
  • 3.369 kez okundu

Gelinlik her bayan için oldukça güzel hayallerin başlangıcı olan günün simgesidir. Bu güzel hayallerin gerçekleşmesi için ilk iş olarak muhteşem gelinliği bulmak olacaktır.

Gelinlik her bayan için oldukça güzel hayallerin başlangıcı olan günün simgesidir. Bu güzel hayallerin gerçekleşmesi için ilk iş olarak muhteşem gelinliği bulmak olacaktır. Gelinlik modelleri içerisinde sizin için en uygunu hangisi ise onu bulmak son derece zor bir iştir. Gelinlik modellerini incelediğimizde son dönemde omuz kısımları gipürle kapatılmış olan modellere sıkça rastlıyoruz.

Aslında son yılların en çok moda olan gelinlik modelleriydi gipürlü gelinlikler. Aslında gelinlik, düğün salonu, düğün pastası ve düğün girişi gibi unsurlar hepsi birbiri ile son derece bağlantılıdır. O yüzden ilk önce gelinliğinizi almak yerine nasıl bir düğün yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Kır düğünü yapmak isteyebilirsiniz ya da büyük bir salonda da düğün yapmak isteyebilirsiniz. Ancak her düğün organizasyonuna uyum sağlayacak olan gelinlik modelleri farklıdır.

 Kır Düğünlerine Özel Tasarlanmış Gelinlik Modelleri

Eğer düğün gününüzde bir kır gelini olmak istiyorsanız oldukça güzel bir karar verdiniz demektir. Kır düğünlerinde çok fazla kabarık olmayan hatta balık elbise şeklinde tasarlanan tamamı gipürden oluşturulan zarif gelinlikler sizi muhteşem gösterecektir. Balık modellerin içerisinde kendinizi daraltmak istemiyorsanız yine fazla kabarık olmayan ancak sizi peri kızı gibi gösterecek olan tamamı tülden yapılan gelinlik modelleri ile ilgilenebilirsiniz.

Bu gelinlik modellerini de tamamlayan çiçekli taçlarla ve salaş prenses saçları ile kır düğününüzün peri kızı olmanız hiç de zor değildir. Uzun duvakların yeniden moda olması da gelinlik konusundaki seçimlerinizi oldukça etkileyecektir. Ancak dikkat etmeniz gereken konu kır düğünü yapacaksanız klasik gelinliklerden uzak durarak kır düğünü ambiyansına uyum sağlayacak bir gelinlik modeli seçmelisiniz.

Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlikler en çok tercih edilen modellerden de olsa gelinlik modelleri içerisindeki en riskli modeldir aslında. Straplez gelinlik giymek istiyorsanız ya göğüsleriniz dolgun olacak ya da bu gelinliğin çok iyi bir usta terzi tarafından dikilmiş olmasına özen göstereceksiniz. Çünkü ilk giydiğiniz anda kesinlikle bir sorun yokmuş gibi dursa da düğünün ilerleyen saatlerinde gelinlik aşağı doğru kaymaya başlayacak. Hem hoş olmayan bir görüntü yaratacak hem de sizi oldukça rahatsız edecek. Bu yüzden straplez gelinlikler riskli olan gelinliklerdendir. Bu modeli tercih etmeden önce avantajlarını ve dezavantajlarını göz önüne alarak bir seçim yapmalısınız.

Dolgun göğüslere ve geniş omuzlara sahip değilseniz sizlere kayık yaka omuz kısımları gipür olan gelinlik modellerini tavsiye edebiliriz. Sizlere klas bir hava kazandıracak olan bu modeller hem çok sade hem de son derece şık duracaktır. Üstelik üzerinizden düşme gibi bir riski de bulunmayacağı için son derece kullanışlı olacaktır. Gelinlik modelleri birçok bakımdan yenilenmiş gibi görünse de temelde hep aynıdır. O yüzden genel olarak kendi fiziğinizi göz önünde bulundurarak seçimler yapmalısınız. Basen kısımlarını çok genişse kesinlikle balık gelinlik modellerini tercih etmemelisiniz. Gelinlik seçimlerinizde çok dikkat etmelisiniz.

Kaynak: sonsacmodelleri.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ