Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

En İyi Desenleri Burada Bulmak Kolay

En İyi Desenleri Burada Bulmak Kolay
  • 10.07.2017
  • 664 kez okundu

Tüm dünyada tercih edilen beton kalıpları ülkemizde de giderek moda haline gelmektedir..

Tüm dünyada tercih edilen beton kalıpları ülkemizde de giderek moda haline gelmektedir. Firmalar kendi logo desenlerinden oluşan ya da çeşitli figürleri barındıran bu tür kalıplara değer verirlerken, kişiler de dış dekorasyonda bu seçenekten vazgeçemezler. İşte bu ve benzer sebeplerden dolayı Desenli beton kalıpları da vitrinde yerini alır.

İsteyenlerin Osmanlı desenlerini taşıyan beton kalıplarına göz atması, isteyenlerin ise Selçuklu izleri taşıyan beton kalıpları ile hoş bir ambiyans yaratmak istemesi tüm bu sürecin en hoş yanları arasındadır. Yani insanlar ya da kuruluşlar kendi karakterlerine göre hamleler yaparak beğendikleri tarzları, simge ya da desenleri bu beton kalıpları arasından tercih ederler ve uygulamak isterler. Bu durum da son derece doğaldır.

Eti Kalıp yüzlerce ürettiği kalıplar ile Türkiye’de marka olmuş bir firmadır. Resmi web sitesini incelemek için https://www.etikalip.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
İsteğe göre 120cm yükseklikten 50 cm yüksekliğe kadar üretim yapmaktadır. 1 takım 30 metre kalıp panel, 6 adet düz 1 adet köşe kolonu ve bağlantı elemanlarından oluşmaktadır. İstek doğrultusunda temel kalıbı (30cm) eklenmektedir.

Dileyen herkesin göz atabileceği birbirinden hoş desenlerin yer aldığı beton kalıplar içinde dikkat çeken özelliklerden birisi de malzemelerin sağlamlığının yanı sıra tasarımların kusursuzluğudur.
En ince detaylarına kadar hesaplanan ve milimetrik ölçümleri ile muazzam bir sunuma konu olan Desenli beton kalıpları sayesinde siz de hayalini kurduğunuz yaşam alanını gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Siteler, yeni apartmanlar, farklı konutlar ve iş yerleri için uygun olan tüm bu beton kalıplarına en doğru seçimler ve en uygun fiyatlar ile ulaşmak da sizlerin elindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ