Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Eşime soğutma büyüsü yapılmış

Eşime soğutma büyüsü yapılmış
  • 27 Eylül 2020 - 22:32

Büyüler çoğu zaman gizli saklı bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü oldukça önemli işlemlerdir ve eğer iyi bir niyet ile değil de kötü bir niyet ile, kötü bir amaç ile yapılıyor ise gizli tutulması gerekmektedir. Fakat kişiler her ne kadar bu tarz büyüleri gizli bir şekilde yapsalar da büyüler elbette bir süre sonra anlaşılabilir. Eğer büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığının farkına varamasa bile kişinin çevresindeki inşalar büyü yapıldığını anlayacaktır. Bu durumda da büyü belirtileri ve büyü etkileri kişilere yardımcı olur. İnsanlar özelikle de en yakınlarındaki kişilere büyü yapıldığı zaman hemen anlayacaklardır. Örneğin eşime soğutma büyüsü yapılmış diyen insanlar ile sık sık karşılaşıyoruz. En yakınlarına büyü yapıldığını anlayan insanlar oldukça fazla durumdadır.

Bu yazımızda eşime soğutma büyüsü yapılmış diyen kişiler için böyle bir durumda neler yapılması gerektiğini ele aldık. Eşe büyü yapıldığını nasıl kesin olarak anlayabileceğinizi, eşe büyü yapılmış ise ne yapmanız gerektiğini, hangi hocalar ile görüşmeniz gerekiyor olduğunu sizlere açıkladık. Aynı zamanda eşe büyü yapıldığında oluşan belirtileri de detaylı şekilde ele aldık. Yazıyı okumaya devam ettiğiniz zaman tüm bu önemli, merak edilen konuları başlıklar şeklinde yazıda görebileceksiniz. Ayrıca yazıyı okuduktan sonra sitemize girerek büyüler ile ilgili diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz. İyi okumalar diliyoruz.

Eşe Soğutma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

İlk olarak bu önemli konuyu ele alalım. Soğutma büyüleri iki kişiyi birbirinden soğutmak amacı ile yapılan oldukça kuvvetli büyü türlerindendir. Bu büyü türü ile duygular yok edilir, araya büyük bir soğukluk girer ve ilerleyen zamanlarda ilişki tamamen biter. Hatta pek çok evliliğin bitme sebebinin bu büyüler olduğunu da söyleyebiliriz.

Eğer eşime soğutma büyüsü yapılmış diyor iseniz emin olmanızın iki yolu vardır.

Bu yollar şunlardır:

  • Soğutma büyüsünün belirtilerine bakmak. Eğer soğutma büyüsünün belirtilerine baktığınız zaman eşinizde de aynı belirtileri görüyor iseniz, aynı şeyleri yaşıyor iseniz soğutma büyüsü olduğundan emin olabilirsiniz.
  • Diğer bir yol ise doğrudan bir hoca ya da medyum ile görüşmektir. Hocalar ya da medyumlar bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığını çok kısa bir süre içerisinde net olarak anlarlar. Hoca ya da medyum ile görüşmek, onlardan yardım almak size en net, en kesin sonucu verir.

Şimdi bahsetmiş olduğumuz iki yoldan birincisi olan büyü belirtilerinden sizlere bahsedelim. Eşime soğutma büyüsü yapılmış diyor iseniz ve büyü belirtilerini merak ediyor iseniz sonraki başlığımızı okumaya geçebilirsiniz.

Soğutma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Her büyü türünde olduğu gibi soğutma büyüsünde de belirli belirtiler, etkiler mevcut durumdadır. Bu belirtiler büyü yapıldıktan belli bir süre sonra baskın bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Büyünün yapıldığı kişi, yani eşiniz büyü belirtilerini anlayamasa bile siz, en yakını olarak bu büyü belirtilerinin hemen farkına varabilirsiniz. Önemli olan belirtilerden haberdar olmaktır. Soğutma büyüsünün en belirgin belirtileri şunlardır:

  • Eğer eşiniz ortada hiçbir sebep, hiçbir tartışma ya da kavga olmamasına rağmen size soğuk davranıyor ise büyüden şüphelenmeniz doğaldır. Çünkü büyülerin belirtileri ortada hiçbir sebep olmadan ortaya çıkar. Ve karşıdaki kişi bunu çok net anlar.
  • Eğer eşiniz ile aranızda büyük bir tutku ve aşk var ise ama birden bire bu aşk ve tutku ortadan kaybolmuş ise büyüden kaynaklıdır.
  • Eğer eşiniz sizi asla aldatmayacak bir karaktere sahip ise ama birden bire size olan tüm ilgisini kesip başka bir kişiye yöneltmiş, sizi aldatmış ise bu soğutma büyüsünden kaynaklıdır.
  • Yine hiçbir tartışma, soğukluk, kırgınlık olmadığı halde eşiniz birden sizden ayrılmak ya da boşanmak istiyor ise de bu durum büyü kaynaklı olabilir. Bu, çok sık görülen bir durumdur.

Eşime soğutma büyüsü yapılmış konusunda bu belirtileri bilmeniz, farkında olmanız çok mühimdir. Eğer bu belirtileri bilir iseniz ve eşinizin bu belirtileri yaşadığını görüyor iseniz büyüden emin olabilirsiniz. Şimdi de hangi hocalar ile nasıl görüşmeniz gerektiğini size anlatalım. Sıradaki başlık bu konu ile ilgili haldedir.

Hangi Hocalar İle Görüşmelisiniz?

Büyüyü anlayabilmek için iki yol olduğunu ve bu yollardan ikincisinin hoca ya da medyum ile görüşmek olduğunu sizlere daha önce belirttik. Bu başlık altında hangi hocalar ile görüşmeniz gerektiğini sizlere anlatacağız.

  • Eşime soğutma büyüsü yapılmış konusunda atacağınız ilk adım güvenilir ve uzman bir hoca ya da medyum bulmaktır. İnternet üzerinde pek çok medyum ya da hoca adı görürsünüz fakat önemli olan gerçek, uman bir hoca bulmanızdır. Bu sebep ile araştırmalarınızı iyi bir şekilde yapmalı ve en uygun hocayı bulmalısınız.
  • Hocayı ya da medyum bulduktan sonra onunla hangi konuda görüşmek istediğinizi belirtin. Açık bir şekilde konuyu anlatın. Eşinize soğutma büyüsü yapıldığını söyleyin. Hoca bunun üzerine eşinizde gerçekten soğutma büyüsü olup olmadığına bakacaktır. Ve gerekli işlemleri, büyü bozma işlemlerini yapacaktır.

Bu süreç bu şekilde ilerler. Dediğimiz gibi en önemli nokta doğru bir hoca bulmaktır. Peki, soğutma büyüsü nasıl bozulur?

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşime soğutma büyüsü yapılmış konusunda hoca ile görüştüğünüzde büyü bozma işlemlerine başlanır. Büyü bozma konusunda her hoca farklı bir yöntem izler. Bu sebep ile nasıl bozulacağını görüşeceğiniz hocadan öğrenmeniz daha doğrudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ