Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Fırat Boru Aksaray Anadolu A.Ş.

Fırat Boru Aksaray Anadolu A.Ş.
  • 16.03.2018
  • 1.033 kez okundu

Ülkemizde kauçuk sektörünün liderlerinden biri olan Fırat Boru, ilk olarak 1972 yılında sadece inşaatlarda kullanılan plastik ürünlerin üretimi için kurulmuştur. Günümüze kadar uzanan bu süreçte ürün kalitesi artırıldığı gibi üretilen ürün çeşitleri de artırılarak farklı sektörlere cevap verebilecek ürünler üretilmeye başlandı. Plastik sektörün ihracat lideri olması da ülkemiz sağladığı ekonomik katkılardan sadece biridir.

Fırat Boru inşaat, beyaz eşya, medikal, otomotiv ve tarım gibi sektörlerde kullanılmak üzere birçok ürün üretmektedir. İstanbul ve Ankara’da üretim fabrikaları olmakla birlikte ülke genelinde çok geniş bir bayi ağı vardır. İşletilen üretim tesisleri Avrupa’nın en büyük üç tesisi arasında yerini almaktadır.

Belirttiğimiz gibi Fırat Boru ürünleri çok farklı sektörlere hitap etmektedir. Bina içi tesisat boruları, alt yapı boruları, PE-PP levhalar, drenaj boruları, yağmur oluk boruları, hortumlar, damla sulama sistemleri, PVC perde yayları başlıca üretilen ürünler arasındadır. Bütün ürün kategorilerinde farklı özelliklere ve işlevselliğe sahip yüzlerde ürün bulunmaktadır. Fırat Boru ürettiği ürünlerin kalite raporunu sunarak yüksek kalitede ürettiği ürünleri tüm dünyaya ulaştırmaktadır. Ürünlerin yüksek kalitesinin yanı sıra ulaşılabilir olması ve satış sonrası desteğin her yerde mümkün olması her zaman tercih edilmesinin nedeni olmaktadır.

Anadolu A.Ş. olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde Fırat Boru ayrıcalığından yararlanmanız sağlanmaktadır. İnşaat sektörünün hızla geliştiği günümüzde malzeme tedarik koordinasyonunu sağlamak önemlidir. Bizlerde sizin bu ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılamak için gerekli olan alt yapıya sahip sistemimiz ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Yapıların hem iç hem de dış inşalarda ihtiyaç duyulan çok çeşitli malzemelere bizlerle ulaşmanız mümkündür.

Uzun yıllardan beri sektörde öncü kimliğimiz ve yüksek stok kapasitemiz ile her türlü ihtiyaca karşılık vermekteyiz. Sizlerde bu ayrıcalıktan yararlanarak kaliteye daha kolay ulaşabilirsiniz. www.aksarayanadoluas.com.tr

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ