Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Game Of Thrones Kitap Serisi

Game Of Thrones Kitap Serisi
  • 16.04.2018
  • 458 kez okundu

Kişiler farklı dünyalarda hayal güçlerini kullanarak kendilerine yeni bir dünya yaratma aşamasında kitapları önemli bir araç olarak görmektedirler. Bu kitaplar kişilerin zevklerini ve diğer ilgi alanlarını kapsayacak seçenekte ve çeşitlilikte yer almakta olup; okuyanlar farklı bir zihniyet ile kendilerini yenilemektedir.

Bu kitapların en önemli özelliklerinden birisi olmakla birlikte kelime dağarcığının gelişiminde, doğru telaffuzların oluşumunda ve daha düzgün cümle kurabilme yeteneği sunması ile de hayati bir gereksinim olarak da değerlendirilmektedir. Bu bakımdan kişiler eksik yönlerini kitap ile tamamlayabilmekte, ihtiyaç duydukları muhteşem dünyaya kitap ile erişim sağlayabilmektedir.

Game Of Thrones Kitap Serisi de bu kitap dünyasında yer alan farklı konuları ele alarak insanlara heyecanı hissettirmesi sebebi ile en çok okunanlar listesine girmeyi başarmıştır. George R. R. Martin’in kaleme aldığı, savaş, aşk, ihtiras, macera, fantastik gibi tüm kategorileri barındıran aynı zamanda da televizyon uyarlaması halinde de karşımıza çıkan en başarılı çalışmalardan birisi olarak raflarda yerini almayı başarmış aynı zamanda da büyük bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.

Tüm kitap serilerinde de farklı bir hazzı uyandıran bu seri okuyucuların fazlası ile dikkatini çekmekte özellikle de eski çağları hatırlatması ve o anları öğretmesi ile okunabilitesini arttırmaktadır. Ejderhaların, eski çağların, zindanların ve olayların akışı her bir seride kendisini hissettiren game of thrones kitap serisi ve akıcı özellikte olması ile de daha çok kendini sevdirmektedir.

Epsilon yayınevi tarafından çıkartılan bu kitabı kitap365.com adresinden %40 indirimle satın alabileceğinizi söyleyelim.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ