Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,50 / Satış: 6,52

Geçici Korkuluk Sistemi ve Güvenlik Bariyeri Ne Demektir?

Geçici Korkuluk Sistemi ve Güvenlik Bariyeri Ne Demektir?
  • 26.09.2017
  • 505 kez okundu

Geçici Korkuluk Sistemi

İş güvenliği ve işçi sağlığının koruması nedeni ile geçici korkuluk sistemi geliştirilmiştir. Bu sayede tüm işçilerin talihsiz bir iş kazası yaşaması önlenerek, çalışanların güvenliği sağlanır. Bu anlamda asansör korkuluk sistemi, merdiven korkuluk bariyerleri sistemi gibi birçok alanda hizmet verilmektedir.

           Geçici korkuluk sistemi ile ölümle sonuçlanan yüksekten düşme iş kazaları önlenmiş olur. İnsan hayatını her şeyin üzerinde tutan firmamız, bu anlamda en kaliteli korkuluk sistemleri imalarını yapmaktadır. Eskiden yalnızca yurt dışında zorunlu olan bu sistem, artık Türkiye’de de zorunlu hale gelmeye başlanmıştır.

 Güvenlik Bariyeri Sitemi

Ekonomik olması ve kolay montajı ile güvenlik bariyeri çok fazla tercih edilmektedir. Kolay taşınabilen güvenlik bariyerleri, iş güvenliğine verilen önemi de vurgulamaktadır. Güvenlik ürünlerinin en önemli tamamlayıcısı olan bu ürün, fonksiyonel bir üründür.

Bazı noktalarda giriş ve çıkışlarda detaylı arama gerekmektedir. Bu durumda özellikle araçların durdurulması insan gücü ile mümkün olmayacağı için güvenlik bariyeri kullanılmaktadır. Bu sayede araçlar bu noktaya geldiklerinde güvenlik bariyeri sayesinde duracaklardır.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ