Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Haber sildirme ve Google haber içerikleri sonuçlardan kaldırma

Haber sildirme ve Google haber içerikleri sonuçlardan kaldırma
  • 30.04.2017
  • 899 kez okundu

İnternet hukuku son yıllarda gelişmekte olan bir hukuk dalı olarak hayatımızda önemli yer kaplıyor. İnternet üzerinden yapılan aramalar sonucunda şahsına veya sahip olduğu şirkete yönelik negatif içerikli haberler, görseller, videolar gibi içerikleri kaldırmak isteyen kişiler günümüzde bu yöntemlere başvuruyor. Distile Danışmanlık 2010 yılından bu yana internetten kaldırılması istenen her tür içeriği kaynaklarından ve Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarından kaldırarak müşterilerine hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini esas alan Distile, ister teknik ister hukuki yollarla müşterilerinin isteklerini en kısa sürece çözüme kavuşturuyor. Bu nedenledir ki 2010 yılının başından itibaren istikrarlı bir şekilde başarı elde ediyor. Her sene Google üzerinden kaldırdığı içerik sayısını %30 oranında arttıran Distile Danışmanlık, buna profesyonel çalışan kadrosuyla, uluslararası hukuki yaptırımlar sağlatan partner şirketleri ile ve uzun yıllardır medya sektöründe tecrübeye sahip medya ilişkileri yöneticileriyle ulaşmaktadır.

Haber sildirme teknolojinin hayatımıza büyük oranda etki etmesi nedeniyle, herkes tarafından ihtiyaç duyulan bir şey haline gelmiştir. Google’da görünen haberleri silme ya da arama sonuçlarında görünen linkleri silme çalışmaları olarak adlandırılan bu hizmetler kesinlikle uzun yıllar tecrübesi olmayan kişilerin ya da teknik bilgiden yoksun danışmanların ellerine bırakılmamalıdır. Müşterilerinin büyük bir kısmını daha önce haber sildirme ve kaldırtma talebinde bulunan ve başarı elde edilen diğer müşterilerin referansı sayesinde kazanan Distile, internet üzerinde özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş stratejiler ile her tür içeriği kaldırmada çözüm ortağınız olarak faaliyet göstermektedir.

Genç ve başarılı kadrosuyla Distile Danışmanlık, haber kaldırma, online itibar yönetim, görsellerden fotoğraf kaldırma, resim kaldırma, video sildirme, telif hakkı koruma gibi pek çok alanda ulusal ve uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Yapılan çalışmalar, belirli bir sürede müşterinin internet üzerindeki algısına pozitif etki yaratmakta ve hızlı sonuçlar alınmaktadır. Bütün bunlar yapılırken, Distile Danışmanlık olarak, önemsediğimiz gizlilik de gözardı edilmemelidir..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ