Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 6,85 / Satış: 6,88

Harita kaydının önemi

Harita kaydının önemi
  • 14.06.2017
  • 505 kez okundu

Güncel olarak kullandığımız harita uygulamalarında, mobil cihazlarda, Google’da ve navigasyonlarda firmanızın tanınmasını mı istiyorsunuz? Harita kayıt servisi hizmetinizde!

Güncel olarak kullandığımız harita uygulamalarında, mobil cihazlarda, Google’da ve navigasyonlarda firmanızın tanınmasını mı istiyorsunuz? Harita kayıt servisi hizmetinizde!

Harita kayıt servisi, Google üzerinden kurumsal firmanızın adresini gösteren bir hizmettir. Firmanızın kurumsal olarak tanınması, web aramalarında bulunması açısından büyük bir önem arz eden harita kayıt servisi sizlere büyük ayrıcalıklar sağlar. Google harita kayıt hizmeti ile kaydettiğiniz adresiniz, navigasyon cihazlarında da tanınmaktadır. Sadece Google üzerinde geçerli bir hizmet olmayan, harita kayıt servisi, Google benzeri arama motorlarında da etkileşim sağlamaktadır. Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, taşınabilir cihazlar ile bulunmanızı kolaylaştıracak bu hizmet göründüğü kadar da maliyetli değil. Firmanızın tanıtımı için reklam bütçesi ayırıp harcamalar yapıyorsunuz. Web siteleri, broşürler, seo çalışmaları, afişler yaptırdığınız zaman, üzerine adres yazma ihtiyacı duyuyorsanız; harita kayıt servisine kayıt yaptırma ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Reklam harcamalarının aksine firmanızın adı yazıldığı anda Google haritalar aracılığı ile direk gösterilecek olan ve navigasyon cihazları ile firmanızın adı yazıldığı takdirde rota çizilecek olan harita kayıt servisi, ticari anlamda hayati bir önem taşımaktadır. Harita kayıt servisini sırlamamak gerekir. Harita kayıt google haritalar üzerinde hizmet veriyor olarak gözükse de, yandex haritalar, Navigasyon cihazları, cep telefonu haritaları, Foursquare haritalar, swarm haritalar ve yelp konum hizmetleri ile de hizmet vermektedir.

7 den 70’e herkesin kullandığı internet mecrasında bir adresiniz olmasını sizler de istemez misiniz? Ulaşım konusunda rahat olmasının haricinde, firmanızın daha resmi ve kurumsal gözükmesini sağlayacak olan, harita kaydı, müşterilerinizi olumlu yönde etkilerken, müşteri potansiyelinizi genişletmenizi de sağlayacaktır. Hedeflenen kitleye ulaşım konusuna değinecek olursak; sizin hedeflediğiniz kitlenin haricinde, gerek firmanızı, gerek sektörünüzü hedefleyen kitleler tarafından ulaşılabilir olmanızı sağlamaktadır. Ulaşım konusunda yaşanılan rekabet ortamında bir sıfır öne geçmenizi sağlayacak olan harita kayıt servisini yaptırmak için mapsgen.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Konu ile alakalı olarak sizlere harita kayıt servisi hizmeti sunacağını iddia eden yüzlerce firma olduğunu göz önünde bulundurun. Burada önemli olan çalıştığınız firmanın güvenilirliğidir. Çoğu sektörde merdiven altı adı verilen firmalar tarafından yapılan harita kayıt servisi, sizlere faydadan çok zarar sağlayacaktır. Gerek işletmenize gerek bütçenize zarar verecek olan bu işlemlerde, sizden aylık ücret talep edecek olan ve firmanızı Google haritalara eklemeyen firmalar ile çalışma içine girmemeye özen gösterin. İnternetin yeni gelişen bir mecra ve sektör olması, yeni türeyen merdiven altı firmaların, çokça çoğalmasının önünü açmıştır. Yeni gelişen her sektörde olduğu gibi, tabi ki harita kayıt servisinde de ne olduğu belirsiz firmalar bulunmaktadır. Yapmanız gereken şey, çalışacağınız firmanın detaylı bir araştırmasını yapmak olacaktır.

Rota çiziminde, insanların ufkunu genişleten bir çalışma olan, harita kayıt servisi; sizlere harita hizmetine ulaşabileceğiniz bütün mecralarda, tanınma fırsatı vermektedir. Avantaj bakımından büyük katkılar sunan harita kayıt servisine ve harita kayıt hizmeti veren firmalara, her zaman olduğu gibi internet üzerinden ulaşabilirsiniz. İrtibat haline geçtiğiniz takdirde, firmanın size sunacaklarını ve vereceği hizmeti sorgulamayı unutmayın. Güveninizi sağlamayan ve şüphelendiğiniz firmalar ile de çalışmayın! İşi profesyoneline bırakmak sizin için daha faydalı olacaktır..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ